Що нового?

Придбаний Секрети здорової шиї 5.0. Тариф-Стандарт (Олександра Боніна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4375 ГРН
Учасників: 0 з 170
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 26.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
кому підійде програма
  • всім людям, хто не належить до перерахованих вище трьох категорій.
  • причому, навіть якщо у вас немає проблем з шиєю, але ви не хочете, щоб вони у вас з'явилися, я також рекомендую записатися в цю програму.
  • взагалі, я вважаю, що краще займатися профілактикою виникнення проблем, ніж ці проблеми потім вирішувати. Це швидше, легше і безболісніше, погодьтеся?
  • а моя програма "секрети здорової шиї 5.0" ідеально підходить для профілактики виникнення шийного остеохондрозу і його симптомів!
програма допоможе вам:
- знайти власний шлях до здорової шиї
  • Позбутися симптомів шийного остеохондрозу
  • Забезпечити профілактику проблем з шиєю
Згодом після початку занять у вас пройдуть запаморочення, головні болі, перенапруження і болі в шиї і т.д. чим далі по етапах програми ви будете рухатися, тим більші результати ви будете отримувати.


у програмі використовуються 6 типів вправ:
- статичні вправи
  • Динамічні вправи
  • Вправи для розтяжки
  • Вправи для розвантаження шиї і спини
  • Прийоми самостійного масажу
  • Динамічні вправи для рук


у чому унікальність програми:
1. Всі комплекси вправ засновані на лікувальній фізкультурі з легким "аьроматом" фітнесу, тому безпечні, ефективні і підходять для людей будь-якого віку.
  1. Всі комплекси вправ складені ретельно розрахованим чином, а програма складена поетапно, з розрахунком збільшення навантаження.
  2. Всі комплекси вправ ідеально підходять для занять вдома з будь-якого пристрою з доступом в інтернет.


Олександра Боніна
Лікар лікувальної фізкультури та спортивної медицини (УГМУ, Єкатеринбург, 2014)
Фітнес-тренер міжнародного класу з ухилом в спортивну медицину (ACSM, Каліфорнія, США, 2017)
Розробник програм відновлювальних вправ для хребта і суглобів
Автор книг" здоровий хребет за 2 тижні "і" Скажи ні болю в спині і шиї " (ЕКСМО, 2017 рік)
Допомогла більше 10.000 чоловік по всьому світу позбутися проблем з хребтом і суглобами
https://lp.alexandrabonina.ru/neck50/
 
Угорі