Що нового?

Придбаний Секс масаж члена, ануса, яєчок, простати і всього тіла чоловіка (ОЛЕКСАНДР Колосов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1092 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Техніки та секрети інтимного майстерності Ми продовжуємо тему про чоловіків і інтимних відносинах.

Для тих, хто не любить секс і чоловіків - вебінар не рекомендується. Не витрачайте свій час.

Формат: аудіо

Цей вебінар я буду вести разом з Тетяною Польських, тренером з тантри і сексуальної творчості. Вона, як і я, готова на живе, гранично чесне і відверте спілкування. Ми розповімо вам про техніки і тактику секс масажу. Про найпотаємніших місцях зовні і всередині чоловіка і способи їх сексуальної стимуляції.

Буде жарко, буде пізнавально, буде весело, збудливо, щиро і практично. Дозволені самі нескромні питання і будуть гранично чесні відповіді та поради.

Готові вивчати тотальний секс масаж і вміти дарувати чудеса задоволень?! Готові стати більш розкутими в інтимній взаємодії з чоловіком?! Тоді вам до нас.

вступне заняття, 30 хвилин.

  • чим чудовий і що корисного принесе сексуальний масаж вам і вашому чоловікові.
  • класичний, еротичний і сексуальний масажі - їх подібності та особливості виконання.
  • які дотики любить і чекає чоловічий член.
  • Чи вміли ваші ручки-тест і вправи для їх тренування.
  • "Вся сила в яйцях" - що значить ця весела приказка.
  • йдемо нижче і глибше, що ми там знайдемо і чим ризикуємо.
основне заняття, 90 хвилин.
  • Як підготувати себе і чоловіка до інтимного масажу.
  • Які масла, крему, одяг і аксесуари використовувати.
  • груди, живіт і яєчка – як і чим їх масажувати.
  • підбираємося до члена-дві полярних зони і різні ефекти від їх стимуляції.
  • освоюємо два основних способи впливу на член і десятки нюансів їх виконання.
  • подорож в заборонену зону: промежину, анус і простата – пустувати так пустувати!
  • Одкровення майстра масажу "чоловічих сердець" - Тетяни Польських:
  • любовні "знущання" над чоловіком-що і як я роблю з чоловіком під час прелюдії;
  • нагнітання збудження - як і навіщо;
  • гудіння, дихання і вібрації в чоловіка;
  • проникнення всередину чоловіки-як це зробити;
  • що там знайти і як діяти середнім пальцем;
  • одночасний оргазм члена і простати – як доставити чоловікові це незвичайне і гостре переживання.
  • Методика ульотного секс масажу-збираємо техніки і прийоми в чіткий алгоритм ваших дій дарують екстаз і блаженство.

https://privatelink.de/?http://ladynar.ru/kolosov_aleksandr/ljubovnyj_massazh_prostaty_zhenskaja_versija/
 
Угорі