Що нового?

Придбаний [Semko School] базові показники Здоров'я. Формат-вчуся для себе і сім'ї (Анастасія Семко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 73
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 52.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Найцінніше-вершки моєї освіти і досвіду. ⁣⁣⠀
Вичавка моєї практики. ⁣⁣⠀
Те, що я зазвичай прошу зробити і аналізую на першій консультації: ⁣ ⁣ ⠀
⁣⁣⠀
  • Які аналізи здавати, щоб оцінити як зараз працює тіло як система.⁣⁣⠀
  • Про що ці аналізи і що не написано ні в одному довіднику.⁣⁣⠀
  • Які ще Параметри я оцінюю за цими аналізами.⁣⁣⠀
  • Яку інформацію ми можемо знайти в загальному аналізі крові і про що вона.⁣⁣⠀
  • Мікроелементи де дивитися.⁣⁣⠀
  • З чого починати відновлення. ⁣⁣⠀
  • Що важливіше-харчування або вітаміни?⁣⁣⠀
  • Секретний інгредієнт будь-якої Програми.⁣⁣⠀
  • Базові програми відновлення здоров'я тіла.⁣⁣⠀
•Як вибрати форми, дозування, вітамінів і мінералів.⁣⁣⠀
  • Протизапальне і оздоровлююче харчування. ⁣⁣⠀
  • Як дізнатися скільки потрібно дотримуватися програми. ⠀
Пробудження і усвідомленість - єдина можливість зберегти здоров'я в поточних умовах

Для кого курс?
Для всіх, кому важливо бути здоровим. Ви дізнаєтеся як моніторити своє тіло коли воно ще не зламалося. Що зробити щоб підвищити якість життя. Які аналізи раз на рік потрібно робити всій родині і як їх інтерпретувати.⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Для тих, у кого вже є проблеми зі здоров'ям - будь-які від щитовидної залози до серйозних захворювань. Тіло це система-якщо мета "бути здоровим" - чекаю на курсі! Цей курс не про лікування ваших хвороб, а про початок шляху до здоров'я.⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Для батьків-все це стосується в рівній мірі ваших дітей!⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Для фахівців-косметологів, трихологів, нутриціологів, лікарів різних спеціалізацій, які хочуть розширити картину світу і цілісно підходити до здоров'я пацієнта. Вас чекає також додаткова інформація для професійного застосування.⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Це найцінніші знання, які в такому вигляді я ніколи не давала нікому крім однієї людини, що працює зі мною на прийомі.

для чого мені ділитися цими знаннями?
  • Відчувати себе спокійно, що ці знання є, вони доступніші ніж мій прийом. ⁣⁣⠀
  • Розвантажити свій час і зробити можливим мій Мактуб. ⁣⁣⠀
  • Посадити плоди здоров'я! ⁣⁣⠀
  • І з тих фахівців, яким це співзвучно побудувати команду однодумців.⁣⁣⠀
Пам'ятайте про Мактуб, ресурси і благодійність?

Чому важливо отримати ці знання зараз?
- для тих, хто планував потрапити на прийом - моїх прийомів більше не буде. Так, зовсім. І навіть через 2 роки. І навіть коли я вийду з декрету, хоча я в ньому і не була. А для вас корисно знати, що таке базове здоров'я.⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
- Для тих, хто вже був на прийомі, - стільки, скільки я скажу на курсі я не можу сказати ні на одному прийомі - прийом у мене триває 2 години-курс набагато більше. Вам корисно розуміти що робити далі і зберігати мотивацію⁣ ⁣ ⠀
⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
- Для тих, хто любить вписатися в "наступний потік" - другого і наступного потоку не буде. Тому що у мене мета не продавати цей курс, а провести його і залишити доступним для всіх інших.⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
- Для опрацьованих і просвітлених-Біологія первинна і скільки б ви не "опрацьовували" свої проблеми в голові-тіло потрібно годувати і підтримувати правильно! ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
- Для тих, хто планує навчаться ГНМ - особливо важливо розуміти, що харчування - основа фази відновлення. І в ньому краще розібратися на власному досвіді.⁣⁣⠀⁣⁣⠀

- Для всіх - найкращий час підготуватися до другої хвилі коронабезумія - зараз! ⁣⁣⠀
Формат "вчуся для себе і сім'ї"
5 вебінарів у записі тривалістю в середньому 3 години
додатковий вебінар" Як вибирати БАДи " - 4 години
доступ до бібліотеки про здоров'я російською
доступ до бібліотеки про здоров'я англійською
https://taplink.cc/anastasia7ko/p/39a9df/
 
Угорі