Що нового?

Набір учасників Серце і судини. Комплект " Базовий "(Олексій Маматов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 0 з 75
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 22.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

про автора:

Олексій Маматов: лікар з 20 річним стажем, автор популярних оздоровчих програм. Медичні спеціалізації: відновлювальна медицина, неврологіч, мануальна терапія, остеопатія, травництво. Учасник численних телепрограм по здоров'ю, автор популярних книг, присвячених тематиці самостійного, нелікарственного відновлення здоров'я.

Справжня програма представляє з себе базовий, наріжний камінь побудови храму здоров'я. Вона сама по собі, без застосування додаткових коштів здатна повністю або значною мірою вирішити більшість проблем, з якими люди мучаться десятиліттями. Саме з неї варто починати свій шлях людині, яка вирішила очиститися і оздоровитися по справжньому, без таблеток і БАДів.

чому люди вибирають тренінги Олексія Маматова

Досвід класичної медицини, помножений на багатовікові традиції народного знахарства, дають приголомшливий ефект для всіх займаються за методиками Олексія Маматова.

На кілька порядків піднімається імунітет, зміцнюється серце, стаючи все більш витривалим. Вирівнюється тиск, збільшується еластичність судин, нормалізується кровообіг.

Крім того, гарантовано поліпшується загальне здоров'я: ви краще встаєте вранці, ваш сон набагато більш глибокий і спокійний, ви починаєте легше переносити фізичні та розумові навантаження.

Все це наближає вас до такого бажаного і заслуженого довголіття. А головне - ви досягаєте стійкого і тривалого результату природним і комплексним шляхом.

що входить в курс:
  • Експрес-програма оздоровлення серця і зміцнення судин з 5 уроків.
  • Комплекс розроблений спеціально для новачків і не містить в собі поглиблених вправ і потужних рецептів.
  • Прекрасний вибір для здійснення регулярної профілактики поширених серцевих захворювань.
Продажник:
https://amamatov.ru/2020heart
 
Угорі