Що нового?

Набір учасників [Sheng академія] Практикум. Визначення структури карти Ба Цзи і корисних стихій (Марія Щербакова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 66
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Про дану тему

Визначення структури карти (сильна, слабка, спецструктура) і визначення в зв'язку з цим корисних стихій – це ключовий навик. Без цього не тільки неможливо сказати що-небудь про долю і удачі, або про сприятливі і несприятливі роки. Без цього неможливо застосувати практично більшість знань.

І, як показує практика, це досить непростий процес, що викликає безліч питань і сумнівів у тих, хто вивчає Ба Цзи.

Ну що ж, є пропозиція розвинути навик визначення структури карти, її сили і слабкості до тієї стадії, коли ви зможете легко визначати структуру і корисні стихії у будь-якої карти!

І-іноді навіть з правил є винятки. Все ж, ми аналізуємо живу енергію, правила нам допомагають зрозуміти, як вона рухається. Але наші правила не зобов'язують її чинити так, як ми хочемо. Так що, впевнена, буде багато цікавих прикладів, які дозволять мені показати вам багато унікальних фішок.
ФОРМАТ проведення
Найважливіша потреба, коли вивчаєш будь-яку науку - це потреба в практиці. Як мінімум-відпрацювати будь-якої навик, а як максимум – побачити і самому пройти різноманітні і складні випадки.

В ході останнього майстер-класу, коли я в черговий раз надихала/просила/агітувала не укладати теорію в довгий ящик, а пробувати і робити, у мене народилася ідея проведення практики онлайн, яка була радісно зустрінута. Ну що ж, подивимося, що з цього вийде!)

як буде проходити:
1. На початку вебінару я нагадаю вам всі правила, дам чіткий алгоритм дій при визначенні структури і корисних стихій.

2. Ну, а далі ми відточимо навик визначення на безлічі прикладів.
На безлічі ваших прикладів.

важливе уточнення: ми сконцентруємося на визначенні структури карти і корисних стихій. Ми не будемо глибоко і детально аналізувати кожну карту, описувати особистість, характер, удачу і т. п.

для КОГО цінний ПРАКТИКУМ:
Якщо ви вивчаєте Ба Цзи-Вам вже не потрібно пояснювати, наскільки цінна практика сама по собі, а також можливість попрактикуватися під поглядом майстра. І, тим більше, наскільки цінно довести навик до автоматизму, а також розглянути спірні випадки і побачити в них нитку логіки.

Якщо ви тільки починаєте вивчати Ба Цзи-тоді ви теж вже розумієте, що структура і баланс – це ключовий момент в Ба Цзи. І для Вас це можливість навчитися швидко і безпомилково робити це.

Навіть якщо ви тільки-тільки почали вивчати Ба Цзи – ви все зрозумієте і засвоїте, оскільки я дам всі правила спочатку.

Якщо ви ще не почали вивчати Ба Цзи, але Вас цікавить ця наука і розгляд ший карти – з тим, щоб спробувати і далі вивчати, або просто користуватися рекомендаціями, які є на просторах Інтернету (для більшості яких потрібно знати свої корисні стихії) – ви теж можете взяти участь в практикумі.

Практикум пройде 11 квітня 2020 року.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://sheng-wang.ru/4-stolpa-sudby/item/praktikum-struktura-karty-bazy
 
Угорі