Що нового?

Придбаний [[Sheng] класичний фен-шуй. Модуль 2. Просунуті летять зірки. Тариф Стандарт (Марія Щербакова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8824 ГРН
Учасників: 1 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 248 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

запис онлайн-тренінгу (32 години практичної відеоінформації: 16 уроків по 2 години) + докладна методичка + перевірочні завдання. ФЕН-ШУЙ ДЛЯ ЖИТТЯ. МОДУЛЬ 2: просунуті летять зірки Сюань Кун Фей Сін
про даний тренінг:
  • У цьому тренінгу Ми опустимося ще глибше, розглянемо не тільки базис летять зірок, але і управління ними, в тому числі спецструктури, вибір ідеальних місць для ліжок, плит, всіх видів активізаторів, створення ідеальних комбінацій.
  • Автор покаже Вам, як летять зірки формують ті чи інші події, а також навчить, як їх можна міняти. Тобто ви навчитеся не тільки їх аналізувати, а й створювати нові обставини життя.
  • також, головна мета-забезпечити вас всім необхідним саме для комплексного аналізу і корекції будь-якого об'єкта. Тому буде дуже багато практики-традиційно буде дуже багато прикладів, у тому числі реальних ситуацій. Не один окремий розділ в кінці, а майже у всіх розділах.
Три головні особливості даного тренінгу:
  1. Це класичний фен-шуй: справжні знання, яким кілька тисяч років. Це я вважаю важливим сказати з огляду на те, що зараз багато розвелося Нео-систем. Я обіцяю вам дуже глибокі фундаментальні речі, які ви навряд чи де небудь зустрічали (якщо тільки вже не відвідували Професійні курси 100 000 - 400 000 р). Причому не теоретичні, а саме практичні лайфхаки.
  2. але в той же час-я вчу, як їх застосовувати в сучасний час. Цього немає в стародавніх трактатах, оскільки світ змінився. І чому я це можу? Звичайно ж, тому що всі ці знання перевірила на практиці.
  3. я вчу послідовно і системно. Теорію переказувати-багато таланту не потрібно. А ось послідовно розповісти, як її застосовувати - це зовсім інша справа. Тому що ясність-це не про теорію. Ясність-це розуміння правил, послідовно, як і що робити.
даний тренінг - не початкового рівня. Це поглиблення і більш майстерне використання правил і закономірностей летять зірок.
В процесі вивчення матеріалу даного модуля знадобиться абсолютно ВСЕ, що є в першому модулі. Я не буду повторюватися і витрачати дорогоцінний час на пояснення пройденого матеріалу.
Якщо ви вже вчилися у інших майстрів, ви можете подумати, що Вам не варто витрачати час і гроші на базові знання (це часто зустрічається). Однак я можу вам обіцяти: в першому модулі представлено більше, ніж базові знання. Ви можете отримати абсолютно практичний погляд на теорію і її застосування, і ясність в послідовності її застосування на практиці. Це особливо цінно, якщо ви вже багато знаєте, але відчуваєте, що вам складно ці знання застосовувати.
чи можна брати участь тим, хто не проходив перший модуль?
Однак, ви можете брати участь в даному відео-тренінгу БЕЗ участі в першому модулі. Але! З одного нашої з Вами взаємною домовленістю: якщо ваше питання протягом тренінгу буде стосуватися того, що розглянуто в першому модулі, що зможу швидко - поясню, але якщо він буде стосуватися того, чому в першому модулі приділено велику кількість часу (і пояснити це швидко буде просто нереально) - Я вам чесно так і відповім: "це розглянуто в першому модулі". Я вважаю, що це буде справедливо - не змушувати втрачати дорогоцінний час інших учасників, які вивчили перший модуль.
Теорія-одна. Я дуже люблю класику, і я слідую класиці. Однак послідовність пояснення у кожного майстра своя.
інформація для тих, хто проходив 2-й модуль раніше:
Це не повний повтор тренінгу від 2018 року, і який до цього моменту продавався в запису.
По-перше, коли я перепровела 1-й модуль, велика частина матеріалу "переїхала" туди (не дарма ж він з 6 занять збільшився до 10).
По-друге, я серйозно переструктурувала наявні розділи: додала фішок і практики. З колишнього залишилося хіба що теорія побудови карти летять зірок.
Так що, якщо ви приймете рішення брати участь в цьому тренінгу, ви по суті будете брати участь практично в новому тренінгу, а не повторювати старе.
даний тренінг - не початкового рівня. Це поглиблення і більш майстерне використання правил і закономірностей летять зірок.
В процесі вивчення матеріалу даного модуля знадобиться абсолютно ВСЕ, що є в першому модулі. Я не буду повторюватися і витрачати дорогоцінний час на пояснення пройденого матеріалу.
Якщо ви вже вчилися у інших майстрів, ви можете подумати, що Вам не варто витрачати час і гроші на базові знання (це часто зустрічається). Однак я можу вам обіцяти: в першому модулі представлено більше, ніж базові знання. Ви можете отримати абсолютно практичний погляд на теорію і її застосування, і ясність в послідовності її застосування на практиці. Це особливо цінно, якщо ви вже багато знаєте, але відчуваєте, що вам складно ці знання застосовувати.
чи можна брати участь тим, хто не проходив перший модуль?
Однак, ви можете брати участь в даному відео-тренінгу БЕЗ участі в першому модулі. Але! З одного нашої з Вами взаємною домовленістю: якщо ваше питання протягом тренінгу буде стосуватися того, що розглянуто в першому модулі, що зможу швидко - поясню, але якщо він буде стосуватися того, чому в першому модулі приділено велику кількість часу (і пояснити це швидко буде просто нереально) - Я вам чесно так і відповім: "це розглянуто в першому модулі". Я вважаю, що це буде справедливо - не змушувати втрачати дорогоцінний час інших учасників, які вивчили перший модуль.
Теорія-одна. Я дуже люблю класику, і я слідую класиці. Однак послідовність пояснення у кожного майстра своя.
інформація для тих, хто проходив 2-й модуль раніше:
Це не повний повтор тренінгу від 2018 року, і який до цього моменту продавався в запису.
По-перше, коли я перепровела 1-й модуль, велика частина матеріалу "переїхала" туди (не дарма ж він з 6 занять збільшився до 10).
По-друге, я серйозно переструктурувала наявні розділи: додала фішок і практики. З колишнього залишилося хіба що теорія побудови карти летять зірок.
Так що, якщо ви приймете рішення брати участь в цьому тренінгу, ви по суті будете брати участь практично в новому тренінгу, а не повторювати старе.
Старт 20 березня 2021

https://privatelink.de/?https://sheng-wang.ru/fen-shuj/item/fen-shuj-modul-2-prodvinutye-letyashhie-zvezdy
 
Угорі