Що нового?

Придбаний [Шерстяная ювелирка] Синичка (Вікторія Козир)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 235 ГРН
Учасників: 1 з 9
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 27.2 ГРН
11%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Шерстяная ювелирка] Синичка (Виктория Козырь)

Стрім-курс "Синичка" - це можливість навчання максимально наближена до живого майстер-класу. Ми будемо працювати в прямому ефірі і одночасно створювати свої маленькі шедеври, перебуваючи в різних куточках світу. Ви зможете питати по ходу заняття про нюанси створення роботи, а я буду вам відповідати. Крім навчального моменту в такому форматі важливо спілкування, чого так не вистачає при навчанні в форматі відео або фотомайстер-КЛАСІВ.

На курсі ми будемо створювати роботу в техніці змішаного валяння + вишивка. Запис стріму буде тільки у тих хто оплатить стрім. Запис буде доступна назавжди в особистому кабінеті у мене на сайті. Я не планую потім продавати цей запис. Тому, якщо ви хочете зробити цю пташку, то приєднуйтесь до стріму, а зваляти ви зможете в будь-який зручний вам час.

Стрім буде проводитися 3 жовтня.

Орієнтовно, заняття триватиме 3 години. Початок стріму о 19.30 за московським часом.

Стрім-курс розрахований на посидючих учениць, які готові вчитися. Все буду дуже детально показувати і пояснювати, так що при бажанні, кожен зможе подужати отриманий матеріал.

За час роботи ми разом зробимо синичку. Працювати я буду паралельно з вами і у вас буде можливість задавати мені питання і дивитися за тим, як працюю я. буде працювати чат, в якому я буду відповідати на всі ваші запитання і допомагати в процесі роботи.

Список всіх необхідних матеріалів та інструментів з'явиться в особистому кабінеті після оплати. Всі матеріали та інструменти потрібно буде купити до заняття. А у тих, хто валяє, все вже напевно є.

Потрібна буде щітка для валяння, голки для валяння "Зірочка 38", шерсть для валяння (кардочес), жорсткий мат для валяння (або шматочок драпу, який покладіть на щітку), вовняне муліне, голка вишивальна, нитка поліестер жовтого кольору, Чорна бісеринка,дерев'яна зубочистка, чорний акрил або акварель, клей Момент.

Валяння під моїм керівництвом-це прекрасна можливість цікаво провести час, отримати нові знання, розслабитися, насолодитися творчим процесом і спілкуванням і при цьому створити красиву роботу, яку можна буде використовувати функціонально, прикрасивши себе.

Чого ви навчитеся на цьому стрім-курсі:

  • Не боятися голок і вовни;
  • Працювати з трафаретами і шаблонами;
  • Якісно уваливать шерсть;
  • Навчіться поєднувати валяння і вишивку ;
  • Ознайомитеся з форматом онлайн стрімів;
  • Відчуєте себе художником.
https://needlefelting.ru/store/onlayn-strim-kurs-sinichka
 
Останнє редагування модератором:
Угорі