Що нового?

Придбаний Шкарпетки, гольфи, гольфіни, гетри, панчохи "Dolce Vita" (zyapa_masha)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 239 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 11.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
укутатися в м'який кашеміровий светр. Зварити какао, налити його у великий кухоль, неодмінно додати маршмеллоу, вдихнути аромат свіжоспеченого круасана. Так мало потрібно, щоб відчути щастя. Трохи вигадати, трохи здійснити, І ось вона — dolce vita.
Я знаю, що ви дуже довго чекали, але я встигла порадувати вас перед Новим роком
Виріб в'яжеться по колу на панчішних спицях, або на кругових спицях за допомогою методу magic loop. В'язання починається зверху, петлі миска зшиваються трикотажним швом.
ТЕХНІЧНІ характеристики
Розміри: 36-37, 38-39, 40-41.
Пряжа: шкарпеткова пряжа 420 м/100 гр або 210 м/50 гр.
Оригінальна пряжа-Manos del Uruguay Alegria
Витрата:
шкарпетки 70-100 гр.
гольфи 120-160 гр.
гетри 120-170 гр.
гольфіни 180 - 220 гр.
панчохи 220-250 гр.
Спиці: панчішні спиці 2,25 мм або кругові спиці 2,25 мм для методу magic loop.
Додатково: трикотажна голка, сантиметр, ножиці, спандекс 1 котушка в колір пряжі (тілесного або прозорого кольору), гачок 1,5 або 2 мм, нитка для зміцнення п'яти (опціонально), блокатори для СОТ (опціонально).
Щільність лицьової гладі на спицях №2,25: 38 петель в 10 см/48 ряду в 10 см.
В описі:
  • PDF: текстовий файл на 25 сторінок з гарними фотографіями і схемами;
  • розрахунки на петлі для пряжі з характеристиками 200-210м/50г або 400-420/100г
  • інформація щодо вибору пряжі;
  • 5 варіантів виробів в одному описі (панчохи, гольфіни, гольфи, гетри, шкарпетки);
  • детальна інформація про те як зв'язати п'яту - підкову;
  • інформація про зміцнення гумки еластичною ниткою;
  • проектний лист для записів всередині інструкції.
Важливо: інструкція не містить навчальних матеріалів з конструювання!

Середній рівень складності, розраховано на майстрів, які в'язали шкарпетки хоча б раз у житті. При наявності терпіння і посидючості, впорається і новачок.
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CJWSENyg2T9/?igshid=loeyuhaxiy1u
 
Угорі