Що нового?

Набір учасників Шкільний фартух (dom_detskogo_platya)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 442 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 91.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Безліч варіантів виконання шкільного фартуха
Відразу скажу, що мій по епатажу найскромніший (ну люблю я цю тонку грань між мінімалізмом і ефектністю), а технологічно - найскладніший
Отже, що з варіативністю вибору матеріалів на шкільний фартух? В якості основи (на "крила" і спідницю) можна вибрати:

- сітку з"мушкою"
Буває різна. Моя прям найтонша-ніжна є варіанти щільніше на трикотажній сітці

- фатин
Дуже добре виглядають і вироби, повністю виконані з фатину. Вважаю тільки, що відкритий зріз використовувати абсолютно не перспективно, тому що присутній у країв фатину ефект одноразовості. Краще все-таки оформити" крила " і спідницю в цьому випадку деталями в два складання

- сітка в горох
Незрівнянний може вийти фартух! Тільки потрібно бути акуратними з тим, що горох з флока може злізти (відклеїтися) від сітки при пранні потрібно уточнювати цей момент у постачальників матеріалу або проводити експерименти на зразках

- мереживо з фестоном
Тільки не те щільне, яке "по-старомодному" клеять і/або нашивають смугою (хвилею) по низу спідниці безліч варіантів пропозицій можна знайти сучасних, стильних мереживних стрічок і полотен середньої щільності і актуальних малюнків

- бавовна
Мабуть, найлегший у виконанні і практичний в експлуатації варіант. Відмінно підійде для тих, хто планує присвятити час пошиття такого виробу вперше. Краї "крил", спідниці і оборки в такому випадку можна оформити або тонким швом в подвійну подгибку (типу Московського), або вподгібку з акуратно обмітати зрізом, або роликовим швом

- сітка з глітером
Тут головне вибрати доречний малюнок і заповненість полотна "блискітками" для шкільного асортименту. І щоб гліттер не обсипався, інакше плаття може бути зіпсовано (і не тільки своє )

- ну і, так полюбилася всіма органза

Дуже ніжним і легким може вийти наряд

Зрозуміло, що зшити всю цю варіативність шкільного фартуха можна по одній і тій же технології. Головне-вибрати обробку країв "крил" і спідниці відповідно до обраного матеріалу

https://privatelink.de/?https://domdetskogoplatya.ru/shkolnyij-fartuk.html
 
Угорі