Що нового?

Придбаний [Школа крою та шиття] Шуба, сукня з екошкіри, куртка, корсет. Листопад (Олеся Строганова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 695 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 2296


Ви отримаєте:
матеріали закритого клубу на листопад місяць, автор ділитися з вами професійними моментами роботи ательє​
+ Бонус: для учасниць клубу в листопаді! - Запис марафону з конструктивного моделювання декількох моделей суконь!
Для кого:
  • увага, все це для тих, хто набував мої навчання і володіє базовими техніками, так як я не буду розповідати в клубі це детально, але буду показувати важливі етапи створення від етапу продумування ескізу до втілення в готовий зшитий виріб
на які теми автор буде говорити в клубі в листопаді:
  1. Робота з жакетними лекалами, моделювання різних виробів.
  2. Робота з екомехом, моделювання пальто з екомеха: розкрій (не навчання крою, показ крою) і технологія пошиття.
  3. ефір на тему " Як правильно розраховувати тканини на різні вироби."
  4. розберемо проблемні ситуації в роботі як на виробництві, так і з клієнтами. Покажу як вирішувати проблемні ситуації
  5. інформація на тему дублеринів: виробники, плюси і мінуси, рекомендації
  6. Доступ до архіву матеріалів за весь час існування закритого клубу. Більше 400 постів корисної інформації
  7. примірки з клієнтами, навіть на складні фігури і чоловічі в тому числі, діалоги
  8. також буду ділитися всією операційною роботою ательє, роботою з персоналом і різними нюансами і навіть складними ситуаціями
  9. Буквально закулісся ательє преміум класу
    почнемо новий місяць клубу з 09.11!
    [/url]
    https://stroganovaschool.ru/home#order
 
Угорі