Що нового?

Придбаний [Школа Нефритовий дар] здорові і розкішне волосся (Рахат Кенжебек)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс з оздоровлення волосся, заснований на древніх даоських практиках і сучасних технологіях:
- стародавні методики самомасажу
  • Стимуляція шкіри голови на клітинному рівні
  • прості способи поліпшити стан волосся без хімії і таблеток
причини проблем з волоссям з точки зору китайської медицини:

Суть всіх східних навчань говорить про внутрішню причини захворювання. Згідно китайській медицині, стан волосся безпосередньо залежить від стану крові і есенції-особливої вітальної енергії, яка зберігається в нирках.
Ріст волосся залежить від харчування есенцією нирок:
  • Якщо вона достатня, волосся росте добре, має здоровий і блискучий вигляд. Якщо ж вона слабка або виснажується, волосся будуть тонкими, ламкими, тьмяними і можуть ламатися.
  • від есенції нирок також залежить якість і колір волосся: якщо/поки вона сильна, волосся будуть густими, їх колір буде яскравим. У зворотному випадку-волосся стоншуються і сивіють.
  • раннє посивіння означає сильне виснаження есенції, і одночасно це вже може бути сигналом зменшення репродуктивної здатності - вона теж безпосередньо залежить від стану нирок.
товщина і блиск волосся залежать від стану печінки. Тьмяність, ламкість і сухість волосся вказують на недолік крові, за яке відповідає печінка.
В уроках 6,7,8,9 мова йде про енергетичні практики, які працюють з внутрішніми органами, але ж саме вони відповідають за здоров'я і красу волосся, а не локальні процедури.
від яких проблем з волоссям можна позбутися за допомогою даоських практик:
  • підвищеного випадіння волосся
  • жирності/сухості шкіри голови
  • тонкощі і ламкості волосся
  • лупи
  • свербіння, пов'язаного з тривожністю і нервозністю
  • тьмяності і млявості
програма курсу:
Урок 1. Введення. Теорія

Які фактори впливають на здоров'я волосся.
Основні принципи догляду за волоссям.
Основні помилки при виборі засобів по догляду за волоссям.
На які проблеми здоров'я організму вказують ті чи інші проблеми з волоссям.
Урок 2. Практика. Щоденний догляд за волоссям Щоденні ритуали по догляду за волоссям – нескладна техніка масажу, яка опрацьовує шийний відділ і дуже добре прибирає напругу в кінці робочого дня.
Ця техніка дуже корисна перед розчісуванням волосся.
Я покажу техніку розчісування волосся з обов'язковим застосуванням масажу шийного відділу хребта, а також розповім, які застосовувати масла
Таким чином, ви перетворите простий ритуал в розкішний SPA догляд в домашніх умовах, який собі може дозволити кожна жінка.
Урок 3. Практика. Енергетичний Китайський самомасаж
У цьому уроці я навчу вас техніці самомасажу волосся з елементами акупресури:
  • це дозволить знімати напругу шкіри голови
  • вирішить проблеми з підвищеною сальністю, лупою або сухістю шкіри голови
  • ви навчитеся стимулювати цибулини для того, щоб волосся росло дуже добре
цю техніку рекомендується застосовувати 2-3 рази на тиждень і вона дає шикарні результати.
Урок 4. Практика. Масаж під час миття голови
Якщо в нашій країні масаж волосся робиться на сухе волосся, то в Китаї та інших східних країнах застосовується техніка масажу мокрого волосся. Тим самим ми дуже дбайливо можемо працювати з цибулинами і волоссям.
Ця техніка добре підходить тим, у кого є проблеми з випаданням волосся.
Використовуючи цю техніку спільно з нанесенням поживних масок, ми дуже сильно збільшуємо кровообіг і поглинання корисних речовин.
Урок 5. Практика. Ополіскування волосся. Секретний рецепт догляду за волоссям
У цьому уроці я розповідаю про техніку відновлення кислотно-лужного балансу шкіри голови для того, щоб волосся росло швидше і виглядали красивими і здоровими.
Також Я покажу традиційну китайську техніку ополіскування волосся за допомогою рисової води, яка також добре вирівнює кислотно-лужний баланс і надає волоссю шовковистість.
Урок 6. Енергетична практика"золоте волосся". Теорія
Підготовчий урок.
Урок присвячений усвідомленню суті потужної практики"золоте волосся".
Ви дізнаєтеся про енергетичну суть волосся, їх не явному, але дуже цінному значенні для здоров'я всього організму.
Урок 7. Енергетична практика"золоте волосся". Практика
У цьому уроці ми освоїмо техніку наповнення волосся життєвою енергією.
Повторюючи за мною, ви легко освоїте цю давню техніку.
Урок 8. Енергетична практика"дихання волосся". Теорія
Підготовчий урок.
Урок присвячений усвідомленню суті практики"дихання волосся".
Урок 9. Енергетична практика"дихання волосся". Практика
У цьому уроці ми освоїмо техніку"дихання волосся".
Практикуючи техніку" дихання волосся", ви поліпшите зовнішній вигляд локонів і зміцните їх імунітет.
Бонус:
Рецепти масок для волосся по традиційній китайській медицині

Автор курсу:
Рахат Кенжебек

Китаїст, сексолог, психолог з практичним досвідом 16 років
Майстер східних практик, засновник школи даоських Практик JADE GIFT Нефритовий дар
Автор публікацій у провідних світових ЗМІ-National Geographic, Cosmopolitan, The Guardian, Das Magazin, Аргументи і факти
З 2011 року допомагаю жінкам відновити здоров'я і молодість за допомогою давньої даоської Східної системи і сучасних технологій
10000 щасливих жінок за 7 років роботи Школи
Автор 35 курсів з жіночого здоров'я
https://kurshair.jadegift.info/
 
Угорі