Що нового?

Набір учасників [Школа поліглотів] Англійська мова. Всі курси. Все включено (Ірина Мовсесян)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4891 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 55.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ви отримаєте: навчальні матеріали. Пакет "все ВКЛЮЧЕНО" включає в себе:
  • Пакет "Правила читання"
  • Пакет" від А до Я " повний
  • Пакет "часи"
  • Пакет "Неправильні дієслова"
  • Пакет "артиклі"
  • Пакет "прийменники"
  • Пакет "пасивна застава"
  • Пакет "теми для бесіди"
1. Пакет "Правила Читання". Даний пакет навчить тебе всіляким правилам читання в англійській мові. Ми познайомимося з літерними поєднаннями і раз і назавжди дізнаємося як правильно вимовляти букви і звуки в англійському. Пакет зібрав в собі всі правила з читання англійських букв.
  1. Пакет "від А до Я" (повний). Даний пакет складається з 125 відео-тренінгів, які зібрали в собі всю необхідну лексику і граматику для вивчення мови з 0 до рівня С1. Цей пакет є ядром навчання мови. Він підійде для дітей і дорослих. Новачок (рівні А1-A3), Среднячок (рівні В1-В2) і Крутишка (Рівень С1). Даний пакет йде як самостійний пакет. Однак, до нього є додаткові пакети-помічники для більшої тренування, для більшого набору лексики, див нижче.
  2. Пакет "Часи". Даний пакет йде як самостійний + він також є пакетом помічником для курсу "від А до Я". Даний пакет допоможе вам розібратися у всіх нюансах англійських часів, допоможе вам використовувати часи вроздріб, допоможе вам орієнтуватися швидко в часах під час розмови, перегляду фільмів, читання газет, книг і навігації в Інтернеті. Я настійно раджу натренувати часи окремо з даними пакетом, так як їх дуже багато. Почніть з курсу" від А до Я "прямо в самому курсі я скажу, коли почати курс"часи"
  3. Пакет "Неправильні Дієслова". Пакет "неправильні дієслова" - це самостійний пакет з вивчення 90 неправильних дієслів. Так як в англійській мові потрібно знати як мінімум 90 найуживаніших неправильних дієслів, я створила для вас найзручніший, найефективніший тренінг, Як вивчити 90 неправильних дієслів швидко. З цим тренінгом ви не тільки вивчите 270 форм, але і зможете запам'ятати їх в зв'язкових текстах, а це значить ви зможете їх вживати в мові, в різних ситуаціях. Під час проходження курсу "від А до Я" прямо у відео я скажу вам, коли потрібно пройти курс "неправильні дієслова"
  4. Пакет "Артиклі". Так як в англійській мові є дуже багато правил, коли використовуються артиклі, я створила для вас курс, який допомагає вам натренувати навички використання артиклів в мові. Я зібрала 60 правил по артиклям і об'єднала ці правила в один мовний курс, де я буду натренувати вас швидко орієнтуватися в постановці артикля. Під час проходження курсу "від А до Я", прямо у відео я скажу вам, коли подивитися курс "артиклі". Всі інструкції будуть всередині головного відеокурсу "від А до Я".
  5. Пакет "Прийменники". Прийменників незліченна кількість. Прийменники часу, місця, обставини. Я створила для вас окремий відео пакет – тренінг, де я буду тренувати вас швидко орієнтуватися в різних приводах в англійській мові, навчу вас як можна прийменники взаємо замінювати. Також навчу, де приводі ставити не потрібно, хоча дуже хочеться. Даний пакет йде як додатковий курс для пакету від А до я.в даному курсі зібрана додаткова інформація за приводом, яка не розглядається курсі "від А до Я".
  6. Пакет "Пасивна Застава". Коли у вас вже набереться Рівень B1, вам належить пройти ще більше часів в англійській мові, але вже в пасивному заставі. Часів дуже багато, потрібно у всіх них орієнтуватися. Та ще й правильно перекладати з російської мови. Для цього я створила для вас окремий курс з пасивної застави, де ми на практиці натренуємо навички перемішувати пасивну заставу вже у швидкій промові, а також будемо тренуватися порівнювати її з активною заставою. В даному курсі ми будемо брати все-все-всі часи в англійській мові в активному і пасивному заставі. Будемо говорити на 36 часах!!
  7. Пакет "теми для бесіди". Даний пакет потрібен для того, щоб підвищувати ваш словниковий запас. Під час проходження цього пакету ми з вами розберемо різноманітні теми англійської мови, навчимося використовувати лексику, будемо тренувати лексику з уроку в урок. Після проходження даного курсу ви підвищите ваш словниковий запас на 1000 слів
--------------------------------------------------------------------------------------
6 електронних КНИГ + 4 аудіо КНИГИ

  1. Книга "30 тим англійської мови" частина 1-Рівень B1
  2. Книга "30 тим англійської мови" частина 2-рівень B2
  3. Книга "20 тим для подорожей" - Рівень B1-B2
  4. Книга "20 тим Для бізнесу" - рівень B2-C1
  1. Аудіо Книга "30 тим англійської мови" частина 1
  2. Аудіо Книга "30 тим англійської мови" частина 2
  3. Аудіо Книга "20 тим для подорожей"
  4. Аудіо Книга "20 тим Для бізнесу"
  1. Книга "Граматика для початківців" - рівень A1-A3
  2. Книга "Граматика для продовжуючих" - Рівень B1-C1

https://privatelink.de/?https://shkolapoliglotov.com/angliyskiy-yazyk/pakety/akciya
 
Угорі