Що нового?

Придбаний Школа професіонала, пакет Комфорт (Денис Дубінін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 0 з 18
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 318.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Дізнайся як заробити на ремонті квартир від 100 000₽ за перші 30 днів абсолютно без вкладень.

Не знаєш з чого почати або не можеш досягти результату? Думаєш для початку роботи потрібні великі інвестиції?
Ні, ми почнемо без вкладень.
" Привіт! Я-засновник компанії "Ремонт без клопоту", надаю послугу внутрішнього оздоблення. Ще 8 років тому я сам своїми руками робив ремонт квартир "від і до", тому я професіонал своєї справи. Згодом замовлень стало стільки, що черга на ремонт квартир була розписана на пів року вперед. Тому я вирішив заснувати компанію "Ремонт без клопоту". Я багато вчився і пройшов великий шлях і я вибираю розвиватися далі.

У 2017-2018р ми відкрили 12 філій по Росії.

Мета цього тексту-донести вам що кожен може цього досягти і швидше ніж я. я поділюся своїм досвідом і передам вам всі напрацьовані мною інструменти. Зустрінемося на курсі!
Кому буде корисний курс?
  • керівникам. Ти в постійній рутині? Знаходишся в текучці і сам виконуєш практично всі робочі процеси? Якщо я правий, то ти прийшов за адресою. Ми навчимо як делегувати і все це контролювати!
  • Бригадирам і обробникам. Немає клієнтів і маленький оборот? Ми це прожили і зуміли відкрити 12 філій по РФ. Бери участь і користуйся нашим досвідом!
  • новачкам. Не знаєш чим зайнятися і як заробити? Ремонт квартир це перспективна ніша з хорошим середнім чеком від 300т.р. 45% населення в кожному місті потребують значного ремонту. Допоможи їм і зароби!
що ти отримаєш і зрозумієш?
  • покроковий план зрозумієте, що все простіше ніж ви думаєте, дамо покрокову інструкції з ведення бізнесу
  • 100 000 Це лише початок для такої сфери, як ремонт, можна заробляти в рази більше, головне робити все, що ми говоримо і у вас вийде
  • Структура прописали кожному співробітнику регламент робіт, скрипт на кожне торкання, посадові обов'язки і мотивацію; опрацювали всі внутрішні і зовнішні договори з юристами
  • Фінанси зрозумієте, як підстрахувати себе і не піти в "мінус", будете вибудовувати процеси так, щоб більше не згадувати про них - в цьому допоможуть наші програми
  • Текучка зрозумієте, яку зібрати команду і як делегувати процеси, розповімо про методологію HR менеджменту
  • Маркетинг не потрібно бути величезною компанією, щоб клієнти потягнулися до вас, розкриємо наші секрети по залученню клієнтів
Пакет "Комфорт" - 15 000 руб.
Підійде для новачка, який швидко зрозуміє куди рухатися і з чого починати з можливістю заробити в перший місяць. Так само піде і для тих, хто вже займається цією діяльністю, допоможе грамотно розподілити зони відповідальності, структурувати бізнес процеси (вийти з плинності) і збільшити обороти.
  • презентація компанії;
  • календарний план відкриття (покрокова інструкція Як відкрити офіс);
  • розподіл грошових коштів;
  • скрипти (мовні модулі) на кожного співробітника і на всі торкання з клієнтом;
  • регламенти на кожного співробітника;
  • Програма для прорахунку кошторису з відео інструкцією + чек лист для конкурентної розвідки;
  • структура компанії;
  • блок схема руху заявки;
  • структура торкань клієнта з компанією
  • одна жива зустріч з можливістю задати питання.
https://privatelink.de/?https://dubininden.ru/o-nas#1
 
Угорі