Що нового?

Придбаний [Школа Сергея Гунина] Гуру світла: Фінал | Фільм 5 - Усі м'які насадки (Сергій Гунін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1284 ГРН
Учасників: 2 з 11
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 121.4 ГРН
9%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Школа Сергея Гунина] Гуру света: Финал | Фильм 5 - Все мягкие насадки (Сергей Гунин)


Останній онлайн МК цього року — ВСІ М'ЯКІ НАСАДКИ.


Ви цілий рік мене мучили цією темою і на практиці, і на фіналі, і в личку

Найцікавіше, що це здавалося б стандартні софти, парасольки, стрипи, окта, але ви часто скидаєте картинки в чат із запитанням: "А як це знято?" і дивуєтесь, коли я відповідаю: "Ну, це софт та піна"

Здавалося б, майже в кожній школі або у кожного фотографа навчання починають із софтика під 45 градусів або в лоб "метеликом", але за підсумком, коли якийсь фотограф виходить за рамки цього, то відчуття "Вау, як незвичайно, я не розумію як це зробити". А варіантів використовувати м'які насадки ефектно насправді не мало.

Відкриваю попереднє замовлення відразу.

Без сайту з гарним описом поки що, без дати виходу (але це приблизно до 20 листопада, швидше за все раніше)

Зйомки МК відбудуться вже завтра!

Знімаю вперше у Дубаях, у новій студії, з новою командою. Пережувально, але досвід та знання дають спокій.

Після цього ГУРУ СВІТЛА: ФІНАЛ іде у відпустку.

Інші 5 фільмів наступного року, десь у квітні/травні. Так, проект вийшов довгим, об'ємним і роками. Лише перша половина з 5 фільмів це вже щонайменше 465 хвилин (7 годин 45 хвилин). Раніше така тривалість була всього мого старого курсу гуру світла онлайн.

https://gunin.zenclass.ru/public/t/754f2089-28d5-4efa-b856-46b10c4e1eff
 
Останнє редагування модератором:
Угорі