Що нового?

Придбаний Школа управління вагою (Олексій Козлов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Аудіосеанс гіпнозу"Шкала управління вагою". Цей сеанс дозволяє сформувати ідеальний образ "Я", в тому числі образ фізично легкого, стрункого тіла.
Під час сеансу відбувається несвідомий доступ до ресурсів організму, здатним впливати на обмін речовин. Ресурси, закладені в аудіосеансі гіпнозу, дозволять підігнати тіло під образ ідеального "Я", використовуючи при цьому найрізноманітніший арсенал способів впливу на свідомість, починаючи з бажання займатися фізичними навантаженнями і зменшення апетиту, і закінчуючи курйозними випадками, коли ви просто забуваєте поїсти або купити в магазині шкідливі для організму продукти харчування.
У сеансі відбувається програмування підсвідомості на потрібний вам вагу. Запустивши цю програму, несвідоме починає самостійно впливати на свідомість, змінюючи ваші звички харчування, коли ви легко відмовляєтеся від мучного і солодкого, стаєте байдужими до жирної їжі. І багато в чому це відбувається як би само собою, без болісних сумнівів і внутрішньої боротьби"мені це не потрібно". Ви самі легко відмовляєтеся від шкідливих для вашого тіла продуктів харчування. У цьому сеансі також закладений потужний ресурс зниження ваги, який досягається завдяки віковій прогресії.
Крім того, в цьому сеансі гіпнозу на схуднення закладена установка на викликання негативних наслідків при переїданні. Це якась страховка, яка формує умовно-рефлекторну реакцію на переїдання, організм буде включати реакцію відторгнення при зайвій кількості жирної, солодкої, борошняної їжі. Після сеансу можливі зміни смакових відчуттів, в сторону здорової правильної їжі. Головне що організм самостійно кожен раз при переїданні буде викликати тяжкі негативні відчуття
 
Угорі