Що нового?

Придбаний Школа здоров'я 6. Жовтень 2021 (Галина Гарбузова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1067 ГРН
Учасників: 0 з 41
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Доброго ранку, друзі! У нас стартує набір в нову школу здоров'я!

Ця школа буде присвячена ГОРМОНАЛЬНОМУ БАЛАНСУ.
✔ Ми обговоримо гормони щитовидної залози; через вплив на зовнішність, стан волосся і нігтів; а також в цілому на організм, метаболічні процеси і репродуктивну функцію. Методи діагностики та корекції патології щитовидної залози.
✔ Естрогени. З вплив на зовнішність, лібідо і репродукцію. Поговоримо про домінування естрогенів - методи діагностики та корекції естрогенного домінування і профілактики прогресування естроген-залежних патологій (фіброзно-кістозна мастопатія; ендометріоз; гіперплазія ендометрія).
✔ Прогестерон. Цей загадковий прогестерон, який всі нескінченно намагаються підвищити. Ми обговоримо діагностику дефіциту прогестерону, його вплив на нашу зовнішність і емоційний фон. А також поговоримо про методи корекції дефіциту прогестерону.
✔ Пролактин. Причини підвищення; методи діагностики та корекції. Вплив пролактину на зовнішність, репродуктивну функцію; прогресування патології молочних залоз.

♥ Вартість участі в школі Здоров'я-2900р.посилання в шапці профілю.
Старт 1 жовтня. Тривалість 3 тижні.
Оплата на сайті garbuzova.pro
Посилання в шапці профілю

У школі здоров'я вас чекають:
❤ 4 варіанти меню з рецептами.
❤ Щотижня у нас будуть в запису і 3 онлайн тренування по понеділках і П'ЯТНИЦЯХ з нашим приголомшливим тренером
❤ Щотижневі кардіо-тренування для тих, що худнуть: запальна зумба від нашого дипломованого інструктора і неймовірної запальнички
❤ Щотижня-тренування на поставу.
https://garbuzova.pro/
 
Угорі