Що нового?

Набір учасників [Школа здоров'я] програма оздоровлення "Man", 25 потік, тариф "Базовий" (Катерина Новікова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2537 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 125.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
що дає навчання в школі Здоров'я?

Ти отримаєш відповіді на найактуальніші питання по харчуванню, стоп-продуктам, нутрієнтам, і справжнім причин багатьох захворювань

Плавний перехід до нового способу життя, без агресивних і стресових методів. Гнучкий підхід, поетапне впровадження з підтримкою і контролем кураторів

Ти навчишся системно підходити до свого здоров'я, перестанеш заліковувати симптоми і почнеш "чути" реальні потреби свого тіла

Ти навчишся
складати свій раціон, так щоб він був не тільки корисним, але і смачним, навчишся вибирати продукти в магазинах і поєднувати їх

Ти "перезапустиш" свій організм і відчуєш, як це приємно, відчувати себе здоровим і енергійним!

Ти отримаєш рекомендації з діагностики, розшифровки аналізів і необхідних нутрієнтів для профілактики або вирішення різних проблем зі здоров'ям

✔ відчуваєш проблеми з травленням, тяжкість, здуття, алергічні реакції на продукти

✔ Маєш такі проблеми як печія, відрижка, неприємний запах з рота

✔ Відчуваєш проблеми зі стільцем, про які "не прийнято говорити"

✔ Вже стикався з діагнозами виразкової або жовчнокам'яної хвороби, синдромом подразненого кишечника, хелікобактера

✔ відчуваєш проблеми з травленням, тяжкість, здуття, алергічні реакції на продукти

✔ Маєш такі проблеми як печія, відрижка, неприємний запах з рота

✔ Відчуваєш проблеми зі стільцем, про які "не прийнято говорити"

✔ Вже стикався з діагнозами виразкової або жовчнокам'яної хвороби, синдромом подразненого кишечника, хелікобактера
✔ відчуваєш проблеми з травленням, тяжкість, здуття, алергічні реакції на продукти

✔ Маєш такі проблеми як печія, відрижка, неприємний запах з рота

✔ Відчуваєш проблеми зі стільцем, про які "не прийнято говорити"

✔ Вже стикався з діагнозами виразкової або жовчнокам'яної хвороби, синдромом подразненого кишечника, хелікобактера
Продажник:
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/katerina.school/
 
Угорі