Що нового?

Придбаний Шлунково-кишкового тракту: Здоров'я своїми руками. Тариф-самі з вусами (Інга Дубініна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5699 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 228 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 4147

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Asteri, Аигога Homer, vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Москва.
Натисніть, щоб розкрити...

про що цей курс?

"Ми-те, що ми їмо"- ця фраза набила оскому — вона одночасно і абсолютно вірна і абсолютно марна. Кількість суперечливої інформації про дієти і способи харчування — безмежно. Йому вже неможливо слідувати, його неможливо критично осмислити. І якщо наполегливо розбиратися що шкідливо, а що корисно їсти — в якийсь момент тебе чекає неминучий висновок що можна харчуватися однією водою.

Для кого призначений курс?

Ці 4 тижні потрібні "просто" людині, не медику, хто озирається навколо в пошуках способів жити максимально здоровим, того, хто з одного боку не готовий весь фокус своєї уваги змістити на здорове харчування і ЗСЖ (є якесь життя і інтереси за межами "правильного життя"), але з іншого боку вже розуміє, що спочатку не звертати уваги а потім вирізати хворий орган або ковтати таблетками, коли вже зламалося — теж дорога погана. Для цієї категорії" просто " людей-я можу зрізати багато кутів, прискорити розуміння і дати близький доступ до важелів управління своїм організмом

Отже, ми розберемо:

  • Як працює шлунково-кишкового тракту?
  • Як не нашкодити своєму шлунково-кишкового тракту?
  • що в роботі організму безпосередньо залежить від шлунково-кишкового тракту і як допомогти збалансувати цю роботу?
через розуміння трапляється управління процесами, і я хочу цим поділитися. А ще крім такої необхідної і захоплюючої (для мене) теорії в курс входить кілька практичних інструментів. І в життя ви підете аж з двома дуже дієвими "аж": масаж і тюбаж.

Так що приходьте-створимо ажіотаж
14 лекцій
Тривалість: 4 тижні
Тариф-Сам з усам
Продажник
https://hirudoonline.getcourse.ru/zkt
 
Угорі