Що нового?

Набір учасників Шведська мова для абсолютних новачків (Юлія Антонова-Андерссон)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 1 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.8 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

— Привіт. Мене звати Юлія Антонова-Андерссон, я викладаю шведську мову 16 років, а моєму захопленню Швецією вже більше 20 років. Все почалося з пісень Roxette в часи, коли ще не було Інтернету, тому будь-яка інформація про групу, її учасників, їх рідній країні і мовою була на вагу золота. Але якщо щось по-справжньому захоплює, то не буває кордонів, і досить скоро я почала вчити Шведську, через кілька років стала його викладати, і ось уже два десятки років моє життя-і особиста, і професійна — безпосередньо пов'язана зі Швецією.


Перед вами онлайн-курс з шведської мови для абсолютних новачків. У ньому зібрано понад 300 хвилин відеоматеріалів, подкастів, допоміжних матеріалів, завдань і тестів. При належному завзятті будь-який учасник курсу зможе досягти рівня А1 + за 1 місяць - саме стільки триває наш онлайн-курс. Протягом усього курсу Я буду перевіряти домашні завдання і давати зворотний зв'язок всім студентам. Чекаємо всіх, хто давно хотів, але не наважувався осягнути ази цієї цікавої скандинавської мови!

Докладний онлайн-курс з шведської мови для новачків. Місце дії-ваш Особистий кабінет і доступні тільки Вам сторінки з уроками. Це не просто передзаписані відеоуроки, а продуманий дистанційний курс на спеціальній платформі з можливістю перевірки домашніх завдань, автотестування, постійним зв'язком з викладачем.
6 відеоуроків
У кожному з них є глава про фонетику, граматику, лексику і цікаві культурні аспекти

Додаткові матеріали
До кожного заняття крім відеоуроків додається pdf-файл для самостійного повторення пройденого, подкасти з розборами прикладів, текстів, діалогів.

Домашня робота
Виконуйте домашні завдання після кожного уроку і отримуйте зворотний зв'язок від викладача. Особливо підкреслимо можливість завантажувати аудіофайли для перевірки вимови.

Зв'язок з викладачем
Протягом усього курсу ви будете мати прямий зв'язок з викладачем, зможете задавати питання і отримувати коментарі до домашньої роботи.

Урок I
Тривалість: 1 година 5 хвилин
Дізнаємося про специфіку шведського алфавіту і цікаві факти про географію Швеції. Потренуємося у вимові Шведських звуків. Навчимося задавати питання і розставляти слова в реченні. Навчимося розповідати про себе.

Урок II
Тривалість: 1 година 20 хвилин
Всі шведські голосні. Перший small talk по-шведськи. Дізнаємося все про відносини в шведській родині. Чим знаменитий дитячий сад "Егалія"? Поговоримо про те, що нам подобається.

Урок III
Тривалість: 39 хвилин
Трохи про приголосних. Хто такий "типовий швед"? Перші прикметники. Один і багато: як це сказати по-шведськи?

Урок IV
Тривалість: 37 хвилин
Поговоримо про розпорядок дня і хобі. Дізнаємося дні тижня і навчимося відповідати на питання " Як часто?"Навчимося планувати. Розберемо основи майбутнього часу. Спробуємо висловити свої вміння, навички та обов'язки.

Урок V
Тривалість: 37 хвилин
Як привітати з днем народження? Як поговорити про погоду? За що ми любимо різні пори року? Як вживати артиклі? Як побудувати перші додаткові пропозиції? А ще поговоримо про історію Швеції ...

Урок VI
Тривалість: 18 хвилин
Як замовити їжу в ресторані? Трохи про етикет за столом. Що їдять і п'ють шведи і які відзначають свята? Що таке імператив, і як його використовувати? Ще трохи про артиклі і додаткові пропозиції ...
https://privatelink.de/?https://scandinaviaclub.ru/swedonline
 
Угорі