Що нового?

Придбаний [Сила Волі] Покращувач (Павло Воля)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 159
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
я готовий поділитися з вами своїми секретами, яких у мене повна валіза. Це техніки, які допомогли простому Пензенському хлопцеві стати тим, кого ви бачите сьогодні.

Почну з історії
Я дуже довго був неефективним. Коли я жив у Пензі, витрачав дуже багато часу на всяку дурницю. І коли приїхав до Москви — теж. По-моєму, перші пару років у мене взагалі не особливо що-небудь виходило.
Такого доходу, щоб були вільні гроші, не було. І так тривало приблизно два роки-якісь дивні роботи, і ніякої нормальної зрозумілої "движухи". Я вирішив " Так не повинно тривати, у мене ні копійки взагалі не залишається в кишені. Де я буду жити в цьому місті?"
Я так добре розумів, наскільки я не системний, що пообіцяв собі: як тільки у мене утворюються 100 доларів, які я можу відкласти і не згадувати, я їх відкладу і не згадаю більше про них ніколи. Так я і відкладав по 100 доларів в ящик - не дивлячись, не перераховуючи.
Пройшов рівно рік. Я відкрив цей ящик, порахував - там було вже 2 200 доларів. Але на той момент квартира коштувала 50 тисяч доларів. Та, в якій жив я, найгірша. З вікном, з якого дуло так, що ковдру здувало, коли я спав взимку.
Весь цей рік, щоб відкласти 2 200, Я реально від чогось відмовлявся-від різних розваг, задоволень, смачної їжі. Я порахував і зрозумів, що мені мінімум 25 років треба буде чекати, збирати, жити в цьому курені і відкладати кожну сотку. Треба щось робити терміново. Я клянусь, я сидів з бабками і навіть поплакав. Я подумав: "Павлик, хріновий результат-взагалі - для цілого року". Я настільки був засмучений, що прогуляв все накопичене за ніч.
Вранці, прокинувшись в не найкращому стані, я став думати. Думка про те, що треба 25 років працювати, щоб накопичити на таку квартиру, не вселяла радості. Я вирішив змінюватися.

https://privatelink.de/?https://silavoli24.ru/lifehack
 
Угорі