Що нового?

Придбаний [Silentium] антипаразитарний курс дітям 2-15 років (Світлана Калмикова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1434 ГРН
Учасників: 1 з 32
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 46.6 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ви отримаєте: матеріали методичних посібників. У методичному посібнику використовуються тільки збалансоване харчування, масажі з маслами, трави і ягоди
  • у методичному посібнику" антипаразитарний курс зі зміцненням імунітету дітям від 2 до 15 років " ви дізнаєтеся: про справжню роботу антипаразитарних трав, про способи прийому трав дітьми, як правильно будувати раціон харчування, навчитеся самодіагностиці здоров'я за симптомами в тілі.
  • у вас будуть загальні рекомендації по прийому трав на весь курс оздоровлення і додаткові практики для більш стійкого результату, а також рецепти страв з антипаразитарним ухилом.
  • отримайте структурований план прийому трав в залежності від віку дитини, дізнаєтеся як діють ці трави.
  • розберемо різні можливі варіанти прийому трав дітьми.
  • доторкнетеся до дитячої психосоматики.
  • Записи прямих ефірів з онлайн куса з докладними відповідями на всі питання.
як зрозуміти що ця програма дійсно потрібна дитині?
  • присутні синці під очима.
  • калові і слизові виділення мають неприємний запах.
  • тривожний сон, скрикування, нестійкий емоційний фон днем.
  • підвищений апетит без збільшення маси тіла.
  • Якщо кожна застуда супроводжується ускладненнями (бронхітом, пневмонією, отитом).
  • Якщо у малюка часто з'являється герпес або заїди в куточках рота.
  • знижений апетит, безпричинні запори і проноси.
  • збільшені лімфовузли під пахвами і на шиї.
  • посилене виділення слинної рідини.
  • дитина швидко перевтомлюється і малорухливий.
  • виявлена збільшена селезінка або печінка.
всього лише 30 хвилин в день вашої уваги до здоров'я дитини і ви отримаєте:
  • стабільний захист від вірусів, паразитів і грибків
  • відмінну роботу шлунково-кишкового тракту дитини
  • впевненість і план у складанні раціону харчування
  • вміння вчасно помічати підказки тіла дитини
Так, ця програма вимагає вашої уваги, залученості і спостережень за дитиною, тільки так ви досягнете результатів і зміцните імунітет. Я знаю, що Ви бажаєте своїй дитині багато здоров'я і ви можете зробити все для цього!
Моє завдання-показати вам можливі шляхи оздоровлення і провести вас по всіх практиках, щоб ви насолоджувалися радісною, сильною, щасливим життям зі своєю дитиною!
Якщо ви готові до цього-сміливо рухайтеся по методичці!
Якщо ні... я все одно щиро бажаю вашій дитині здоров'я!
[COLOR=# b300b3] тільки найкращі практики, перевірені часом, настої трав і рецепти оздоровлення, дбайливі рекомендації. Все це для вас, адже імунітет на 90% залежить від здорової мікрофлори і стійкості до паразитів. І звичайно, від маминої любові.[/COLOR]
http://immunis.ru/#pricing
 
Угорі