Що нового?

Набір учасників [SilkFlora] брошка з конваліями "весняна капель "(Поліна Кузнєцова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1460 ГРН
Учасників: 0 з 44
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 34.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
"Симбіоз" кутюрної вишивки люневільським гачком і техніки виготовлення квітів з тканини і шкіри

Цей дивовижний, ніжна квітка абсолютно для всіх. Він підійде як жінці так і чоловікові. Адже навіть чоловіки на початку XX століття дуже любили маленькі бутоньєрки з конваліями.

на цьому майстер-класі Ви:
  • освоїте роботу зі шкірою під фарбування.
  • освоїте нові техніки вишивки люневільським гачком, які допоможуть вам вишивати не тільки в класичній манері на органзі і сітці, а також вишивати по непрозорих матеріалів.
  • Навчіться збирати красиві ніжні гілочки з конваліями.
майстер-клас буде цікавий і вишивальницям і квіткаркам і тим, хто працює зі шкірою. Ви зможете створити неймовірно ніжне і трепетне прикраса класу люкс. Ми впевнені, що навіть великий Карл Фаберже був би радий такій прикрасі. Подаруйте собі справжній шедевр.
Поліна Кузнєцова
Потомствений майстер шовкової флористики. Дизайнер ексклюзивних аксесуарів. Учениця шкіл кутюрної вишивки Лесаж в Парижі і Піно Грассо в Мілані!

"Спираючись на свій досвід і практику хочу сказати, що наші майстер-класи — це вичавка всього самого цікавого і корисного для майстра, який хоче створювати вже зараз комерційно-успішні роботи.

У своїй роботі я покликана навчати і показувати все найцікавіше для тих, хто орієнтований на успіх.

Нерідкі випадки, коли ми хочемо освоїти щось нове і цікаве, перебуваючи під чарівністю робіт інших майстрів. Але на фінішній прямій опиняємося з ганчіркою в руках і набором якихось навичок, які не можемо скласти в виріб, тому як, витративши не одну тисячу євро на навчання і поїздку, досі не розуміємо, як і що потрібно робити. І ви знову опиняєтеся там, де починали, але вже розчарована і розбита. У Вас є такий досвід? У мене так! І я не хочу таких повторень!

Я хочу творити, йти далі, використовуючи всі можливості. І я покажу і розповім вам як уникати таких помилок.

Зі мною ви завжди отримаєте більше, ніж один виріб, Я дам вам стільки інформації про варіанти виготовлення і застосування нового, скільки ви самі здатні понести і вже від вас залежить, як ви реалізуєте в своїй творчості те, що отримаєте".
https://privatelink.de/?https://edu.silkflora.info/catalog/12-ukrasheniy
 
Угорі