Що нового?

Придбаний Сильні руки не виходячи з дому (Віктор Блуд)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 662 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
вітаю всіх любителів всратих практик, з вами Віктор Євгенч Блуд, і я радий вітати вас на своєму третьому курсі моєї Онлайн-школи. Даний том присвячений рукам трохи більше ніж повністю, але, незважаючи на це, перед вами все одно верхівка айсберга в темі розвитку сили рук. Також заздалегідь хочеться сказати, що даний розділ не спрямований на розвиток сили хвата, ізометрії і праведного вандалізму. Тут ми обговорюємо, як поліпшити силову і візуальну складову рук в цілому за допомогою підручних засобів, перебуваючи вдома.

Придбавши даний курс, ви зрозумієте, що для тренування верхніх кінцівок потрібно не так вже й багато.
Тренувальні схеми, описані в цьому розділі, найкраще використовувати в сукупності з базовим тренінгом. Завершувати їм дні ніг, спини або виділяти для цього окремий тренувальний день в середині тижня.

Курс містить в собі 6 тренувань на розвиток рук від кінчиків пальців до плечей і найширших, виконувати їх можна в різній послідовності, міняти місцями вправи, якщо вам набрид їх порядок, або здійснювати лише частину з них після своєї основної базової тренування.

Все, що Вам буде потрібно з додаткового інвентарю - це пояс, рукавички, табуретка або стілець і трохи фантазії.
Для зручності, я розділив тренувальні дні на бічепс, черепіцепс і дрищечье, але якщо вам захочеться зробити в один день все, ви зможете брати схеми підходів і повторень з різних днів і тренувати руки цілком.
Що вас чекає після вивчення курсу:
Розуміння того, що пояс може замінити вам зал.

Розуміння того, що Ізометричні напруги і Самосопротивление взагалі жодного разу не жарти.
Навколишній простір - це місце для фізичного вдосконалення, а ви в ньому - маленький снаряд (ну або не зовсім маленький).

Володіючи належним креативом і сміливістю, можна з лишком перекрити відсутність залу або спортивних снарядів.
При сумлінних тренуваннях, не виходячи з дому, гарантовані плюс 2-3 см в окружність ваших рук і величезний приріст функціональної і прикладної сили.
Мозолі, садна на долоньках і здивовані погляди Ваших рідних і близьких в процесі тренувань.

https://privatelink.de/?https://blud.info/blud
 
Угорі