Що нового?

Набір учасників Сир маскарпоне (formaggio_olive)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 589 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Вершковий сир родом з регіону Ломбардія.
Відео формат.
Ідея варити сир як така не приходила. Просто хотілося справжнього домашнього йогурту, потім бринзи, потім фети, сулугуні і пішло поїхало. У якийсь момент сиру стало так багато, що я ходила з ним в гості, дарувала друзям на свята, пригощала багатьох. А потім настав момент коли люди стали пропонувати за нього гроші.

Сироваріння чертовски затягує!!!
Я втратила сон коли почала займатися молоком. Мої мрії і життєві цілі помінялися абсолютно. Далі підтягнувся чоловік. Він залишив роботу і почав допомагати мені. І перше що зробив, відправив мене на навчання в Італію. На цьому етапі прийшло бажання поміняти квартиру на будинок. Ми продали просто троячку, а купили справжній скарб з основним будинком, з будиночком для сироваріння, з коморами і погребом. Обсяги молока збільшилися, сиру теж.

Два роки тому, в 2017-тому, ми з чоловіком вже удвох поїхали за досвідом до Швейцарії та Італії. У 2018-том було навчання у Франції та Італії, а потім тур по сиру в Німеччині та Голландії - вивчали культуру, особливості та багато іншого. Цього року теж збираємося, бо впевнені-знань багато не буває. У сучасному світі для того, щоб йти вперед, треба весь час вдосконалюватися!!


Джерело

http://cheese-course.tilda.ws/cheese-course#kurs2
 
Угорі