Що нового?

Придбаний Сірий трафік / Серый трафик 2024 (Єгор Ставицький / Егор Ставицкий)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 10000 ГРН
Учасників: 19 з 30
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 346.7 ГРН
63%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Сірий трафік / Серый трафик 2024 (Єгор Ставицький / Егор Ставицкий)

Єгор Ставицький 🇺🇦
ллю трафік на все, що банить facebook
* в рамках закону

запускаю беттінг/бінарки/крипту / трейдинг ⠀ зв'язок зі мною ↓


Нова аудиторія, пост для вас:) щоб побільше дізналися про мене.

Перші гроші з інтернету я висмикнув в 2019 році. Мені тоді було 15, пішов після дев'ятого класу і почав розбиратися в smm.

Написання текстів, делегування картинок дизайнеру і запуск реклами. Місяць на те, щоб навчитися це робити і пару тижнів, щоб взяти перших клієнтів.

2-3 сотні баксів на місяць навіть тоді було мало. Тому я продовжував розвиватися, і шукати способи збільшити свій дохід. Оффлайн роботу не розглядав. Швидше навіть боявся, досвід co будівництвом / лісопилкою не сподобався, профіт звідти теж не сподобався:)

Завдяки першим smm проектам з'явилися знайомі, які підтягнули мої «скіли» в рекламі. З'явився навик запуску покупних акаунтів, банов перестав бояться. Через час я застосував це на проекті C каналом за ставками.

Ляпс, перші 500$ в місяць. Більше впевненості в собі дали ще більше енергії і нових знайомств, які привели в арбітраж. Але довго не затримався через те, що на гео лягли всі платіжки.

І ось я знову повернувся в запуск реклами працюючи C клієнтами. Це не погано, але звичайні білі проекти не приносили стільки профіту.

Разом: перші 2 роки-smm / таргет на білі проекти / арбітраж

Далі устраканив свій фін результат я вирішив повертатися у ведення сірих проектів. Використовуючи контакти старих клієнтів. Пара місяців практики і ми C кентами почали відливати крипту, це орбітреш.

Соснули тільки через те, що рф перестала відливатися. Наша зв'язка працювала на них. Але це і було подією, яка змусила мене рухатися в ніші сірого трафіку.

Це маленька і дуже вичавлена частина інформації про мене, але для початку вистачить. Якщо добре пролайкаете напишу більш детально про кожен етап.

Результат, який ви бачите зараз це майже 4 роки роботи. А стартова точка: 15 років 0 грн, 0 потенціалу і розуміння, що робити


В курс входить 51 відео і методички

https://www.instagram.com/egor_stavitskiy/ https://t.me/egor_stavitskiy
 
Останнє редагування:

anton0786

New member
запишитесь пожалуйста для начала в складчину в основной список. когда народ подсоберется открою реквизиты
Доброго дня. Відкрийте будь-ласка доступ до складчини.

Наврядчи хтось збереться. Пройшло вже багато часу, дайте можливість отримати корисну інфу тим, кому вона справді потрібна😁
 
Угорі