Що нового?

Придбаний Сироїдіння. Експертний курс (Марина Єрохіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2938 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Дорогі час прийшов !

‼ Повтору не буде ‼

Конкретно ці знання повинні передаватися з вуст в уста,з покоління в покоління!

Сьогодні ми живемо в світі, де нормально хворіти,старіти,пити жменями БАДи,кажучи ,що це нормально, адже природне харчування давно втратило свою цінність...
Дивлячись на цю вакханалію на просторах інтернету хочеться закричати: Людиииии, прокиньтеся, блін!

ПРИРОДА не дурна,у неї стооолько інструментів,щоб ви були здоровими,жили довге,щасливе і якісне життя (я це вивчаю більше 12 років, заглиблювалася в першоджерела і наукові експерименти.Все працює, як годинник!)

‼ І у природи для нас теж задумано цілюще живе харчування, яке здатне повністю відновити здоров'я людини,позбавити від хронічних, дегеративних захворювань.
Подарувати людині чистий, здоровий організм і хорошу фізичну форму,не дивлячись на вік або який-небудь інший фактор.

Ви все знаєте (я на курсах завжди згадала побіжно про те,що я харчуюся живою їжею ) про моє харчування і часто питаєте і вибачте докладніше .
Тому що я сформувала мою особисту авторську систему ЖИВОГО харчування!

І я хочу підготувати в цьому напрямку Вас.

‼ З 10 серпня я проведу для Вас експертний КУРС з живого харчування ‼

Це буде повне занурення в теорію і практику:
- Ми розберемо все від А до Я в сироїдінні (хоча я це слово не люблю,воно занадто дискриміноване за ці роки.Я люблю живе харчування)

- Ви дізнаєтеся інформацію з перших вуст, від першоджерела.

- Я навчу вас грамотно складати цілющий раціон (до речі,який свого часу витягнув мою маму з цілого кома хронічних хвороб)

- Ми розберемо реальні випадки не просто оздоровлення,а й зцілення від важких захворювань сироїдінням.

- Найголовніше розберемо ті помилки, які призвели до поганих наслідків такого харчування,розберемо чому люди пішли з живого харчування,заробивши купу дефіцитів!

- Навчу вас складати грамотний раціон живого харчування без дефіцитів з моїми авторськими, смачними рецептами.

По закінченню цього курсу ви станете справжніми експертами на мільйон в темі живого харчування і зможете самі вести людей,використовуючи силу і міць природного харчування.

Починаємо 10 серпня .
Спочатку теоретичний тиждень.
Я прочитаю вам відеолекції за темами:
✔ живе харчування.фізіологія.Теорія адекватного харчування Академіка Уголєва.
✔ зцілення хронічних і важких захворювань сироїдінням.Теорія.Як і за рахунок чого відбуваються процеси зцілення організму.
✔ основні (фатальні)помилки на живому харчуванні .Розбираємо відомих сироїдів,хто пішов з цього харчування, заробивши купу дефіцитів і знецінивши його
✔ Аналізи на сироїдінні
✔ Підводні камені на шляху сироїдіння.З чим можете зіткнутися.Що робити.Мій практичний досвід.
✔ енергетична складова живого харчування або чому сироїдів забирає зі звичного життя.У мене неймовірна для вас підбірка з мого особистого досвіду.
✔ Суперфуди на живому харчуванні (тільки природні джерела додатково відновлюють організм )
✔ як організувати харчування.Продукт.
Мої авторські рецепти живої кухні.Ексклюзив.

3 тижні практики живого харчування під моїм особистим керівництвом і супроводом в чаті .


Курс живий і динамічний.Як завжди я щедра на інформацію і в процесі видам максимально все,навіть якщо це і не заявляла в програмі.

‼ курс потрібно пройти ОДИН РАЗ.
‼ Весь матеріал залишається з вами назавжди
‼ навіть якщо ви не можете зараз його пройти в режимі онлайн.Все одно беріть, пройдете в своєму темпі, тому що повтору не буде!

Вартість курсу 7990 рублів


Продажник
https://taplink.cc/marina_rawway/p/6a21b8/
 
Угорі