Що нового?

Придбаний Система Любові ( Тетяна Мараховська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1030 ГРН
Учасників: 0 з 49
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я багато шлюбів щасливих влаштувала, дуже багато. Не злічити.
Але я не сваха. У мене інші методи завжди були-по зміні мислення і прибирання непотрібного у всьому вашому істоті. І вони відмінно працювали, якщо Дівчатка не бігли попереду паровоза і не хапали перше, що припливало. Але це все були квіточки.Давайте про ягідки, які ви все дуже-дуже просите.

Я пропоную вам нову систему любові! Точніше-дві! Одна - для тих, хто ще незаміжня, інша - для тих, хто вже у відносинах!

що буде в кожному з напрямків СЛ (заміж, сімейні):

  • 10 чарівних практик
  • 10 завдань-працюючих і ефективних.
Просто-БЕРИ і роби! Адже все починається-з тебе!


Ефект від системи любові"вийти заміж" вразив мене саму! На період марафону всі занурилися в чарівну атмосферу любові і чарівних трансформацій! "Мене від дівчаток накрило хвилею любові, яка, подібно цунамі, виросла за 10 днів. Вона неймовірна, абсолютно!!!"
Після люди ділилися, що у кого-то партнери стали вести себе інакше, помітили зміни в других половинках, протилежна стать став різко їм приділяти увагу, запрошувати на побачення. Самі учасники марафону помітили в собі зміни і були дуже вдячні такому досвіду, якому диву!

Логічним продовженням системи любові" вийти заміж "стала Систама любові"для сімейних" .

Неймовірна сила марафону не затухала і вимагала продовження! Адже знайшовши свою половинку дуже важливо зберегти теплі і любовні відносини. Це система для тих, хто вже заміжня (або у відносинах).
Система ще довгий час буде з вами. І ви зможете до неї звертатися, коли вам буде важко (при виникненні складнощів у відносинах). Вона вам завжди допоможе і виручить, вона універсальна і довгограюча.
Всі відзначили позитивні зміни у відносинах і в собі! Пройшли цей марафон писали: "він (чоловік) змінюється на очах! Все навколо змінюється разом зі мною! Приходять нові ідеї, думки, сили!!!!".
https://privatelink.de/?http://marahovskaya.me/index.php?/sistema_lubvi/
 
Угорі