Що нового?

Набір учасників Система продає бренду. Тариф для себе (Таті Куренкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6986 ГРН
Учасників: 0 з 104
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 69.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Цей курс для вас якщо:
  • ви хочете робити продажі без продажів, коли люди самі просять продати їм ваш продукт
  • ви хочете стати помітним для своєї аудиторії, створити потік з ідеальних клієнтів і підняти продажі
  • не знаєте, як перетворити бізнес на впізнаваний бренд і масштабувати його
  • у вас не виходить показати свій професіоналізм і донести до потенційних клієнтів цінність своїх послуг
  • ви хочете перестати мислити шаблонно і почати працювати з відомими брендами
  • ви не розумієте, як вести Instagram в комерційних цілях, що постити крім фото робіт
  • ви хочете відрізнятися від колег і стати фахівцем з глибокими системними знаннями
  • вам потрібні навички, які перетворять вас на статусного і високооплачуваного фахівця
мене звуть Таті Куренкова
Я креативний директор, бренд-стратег, творець концепцій і психолог.

Я допомагаю людям і проектам знайти свою автентичність, смисли і цінності, і проявити їх у поза через візуал, голос, продукт, і тд.

Моя система створює потік ідеальних клієнтів, які цінують те, що ви робите і готові платити за це ту ціну, яку ви заслуговуєте.

Я фанат тихих продажів і створюю такі концепції і стратегії, коли не потрібно маніпулювати або "тиснути на болі".. а проявлятися так, що люди самі просять продати ваш продукт.
мене звуть Таті Куренкова
Я креативний директор, бренд-стратег, творець концепцій і психолог.

Я допомагаю людям і проектам знайти свою автентичність, смисли і цінності, і проявити їх у поза через візуал, голос, продукт, і тд.

Моя система створює потік ідеальних клієнтів, які цінують те, що ви робите і готові платити за це ту ціну, яку ви заслуговуєте.

Я фанат тихих продажів і створюю такі концепції і стратегії, коли не потрібно маніпулювати або "тиснути на болі".. а проявлятися так, що люди самі просять продати ваш продукт.
https://privatelink.de/?https://tativisuals.com/kurs
 
Угорі