Що нового?

Набір учасників Система рекрутингу від А до Я. Тариф заочник (Станіслав Санніков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4743 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 140.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

як знаходити необмежену кількість людей і без умовлянь залучати в бізнес 5 з 10 кандидатів?

Все, що вам потрібно знати про Рекрутинг в одному місці!

про що даний тренінг?


якщо подивитися на мережевий маркетинг, то можна помітити, що це простий бізнес. Але не легкий!

Тобто з одного боку від нас не потрібно чогось надприродного, але необхідні навички придбати все одно доведеться.

Що це за навички?

Навик мотивації себе на дії, пошуку нових канідатів для бізнесу, дзвінків, проведення зустрічей, відпрацювання заперечень, укладення угод, роботи з командою. Без будь-якого з них бізнес починає "кульгати".

Наприклад, ви знаєте, що потрібно працювати для швидкого результату, але страшно і складно себе змусити. Результат - ви сидите вдома, бізнес "спить".

Інший приклад-дзвінки. У вас може бути список контактів, в якому тисячі номерів телефону. Але якщо ви телефонуєте невпевненим голосом і не знаєте, що говорити, то люди не будуть приходити на зустріч.

Третій приклад-відпрацювання заперечень. Ви можете дуже здорово розписати всі переваги співпраці з вашою компанією, але цілком нормальна ситуація, коли у кандидата є сумніви, він починає задавати каверзні питання. Якщо ви не впораєтеся з цими питаннями, то кандидат йде "подумати".

І так можна розписати про кожен з перерахованих вище навичок.

На жаль, у большиства (як, наприклад, у мене) на це йдуть роки практики. На ще більший жаль, багато хто виходить з бізнесу раніше, ніж наб'ють достатню кількість шишок.

Але є і приємна новина-не обов'язково витрачати багато часу, щоб у всьому розібратися самостійно. Можна взяти людину, яка через це вже проходив, і навчитися у нього. В цьому і є основна ідея тренінгу"Система рекрутингу від А до Я".

На ньому я розкрию всі свої секрети, які допомагають мені рекрутувати нових людей вже протягом 19 років. Вам залишиться тільки повторити це у вашому бізнесі!

І завжди пам'ятайте, рекрутинг-це навик! Тобто йому може навчитися абсолютно кожен!


продаючий сайт:
https://privatelink.de/?http://stanislavsannikov.ru/system
 
Угорі