Що нового?

Набір учасників [Skillbox] Ландшафтний дизайн громадських просторів (Наталія Бондаренко, Юрій Новожилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 28677 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 1420.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Кому підійде цей курс
  • Студентам курсу"Ландшафтний дизайн з нуля"
    Вивчіть новий для себе напрямок в ландшафтному дизайні і зрозумієте особливості оформлення міських територій. Доповніть портфоліо масштабним проектом і станете дизайнером рівня Middle.

  • досвідченим ландшафтним дизайнерам
    Зрозумієте, як озеленювати парки, території підприємств та інші громадські простори. Розширите спектр навичок, зможете брати замовлення на озеленення міських територій, а в підсумку — більше заробляти.
чому ви навчитеся:

Аналізувати територію

Вивчіть вимоги до геодезії великих просторів і зрозумієте, як вибрати підрядників для обмірів, геодезичних зйомок і проведення аналізу грунту.

Створювати ландшафтні проекти

Вивчіть правила озеленення міських територій і дізнаєтеся, як спроектувати території загального, обмеженого користування та спеціального призначення.

підбирати рослини і будматеріали Навчіться підбирати рослини для проектів з довгим терміном реалізації і матеріали для місць з великою прохідністю.

працювати з документами
Розберетеся у вимогах замовників міських і комерційних просторів до проектної документації. Навчіться робити ескізи для таких клієнтів.

підтримувати стан території
Дізнаєтеся, як скласти план догляду за парками та іншими великими територіями. Зможете врахувати особливості догляду на етапі проектування і підібрати підрядників.

знаходити проекти та замовників Зрозумієте, як знайти замовлення на озеленення міських і приватних територій. Навчіться складати заявки на тендер і комерційні пропозиції.

Наталія Бондаренко
Керуючий партнер в"Паркленд"

Куратор проектів: школа "Лєтово", ЖК" Моне", WineHouse і I'm, готелі DoubleTree by Hilton," Водний стадіон","Ibis Динамо". Працювала над БЦ "Аркус", "Аэродом", ТРЦ "Акварель", "Метрополіс" і "Рів'єра". Автор приватних проектів в Москві і регіонах.

Юрій Новожилов
Засновник"Паркленд"
Автор проектів: БЦ "Олімпія парк" та "Фабрика Станіславського", ЖК" Полянка 44"," Вишневий сад","I'm Павелецька".
https://privatelink.de/?https://skillbox.ru/course/space-design/
 
Угорі