Що нового?

Набір учасників [Skillbox] як написати сценарій до серіалу (Олексій Караулов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 30787 ГРН
Учасників: 0 з 212
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 151 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Кому підійде цей курс
  • новачкам. Вивчіть структуру драми і комедії, навчитеся писати сценарій пілотної серії за 5 днів. Створите пілотну серію і зрозумієте, як знайти роботу в індустрії.
  • досвідченим авторам. Навчіться долати блоки і освоїте п'ятиступінчасту методику створення сценарію. Зрозумієте, як представляти проекти продюсерам і редакторам.
  • шанувальникам серіалів. Вивчіть історію серіалів і їх специфіку, познайомитеся зі знаковими шоу. Освоїте основи драматургії і зможете написати проект своєї мрії.
чому ви навчитеся
  1. працювати з джерелами для створення історії. Навчіться знаходити ідеї у вільних джерелах: книгах, журналістських розслідуваннях або постах у Facebook.
  2. створювати концепцію серіалу. Зрозумієте, як за допомогою комбінації жанру, героя і теми розробляти hi-concept для шоу.
  3. писати поепізодний план для пілота. Розберете драми і ситкоми, зможете складати план серії за допомогою методу "подвійний воронки".
  4. створювати конфлікти і персонажів. Зрозумієте, як Ід і Супер-Его допоможуть вам написати напружений сюжет і створити глибокого героя.
  5. працювати над посерійним планом серіалу. Дізнаєтеся, як підготувати повноцінний сезон з прописаними лініями, гострими конфліктами і закрученим сюжетом.
  6. писати і редагувати пілотні серії. Розберете типові помилки новачків, зможете аналізувати свою роботу і представляти її продюсерам.
викладач Олексій Караулов
Сценарист
Народився в закритому місті поблизу таємного ядерного об'єкта (як герої серіалу"Тьма"). Навчався в лінгвістичній гімназії та школі космонавтики, їздив на мис Канаверал за програмою обміну, але космонавтом так і не став через зір (як той хлопець у "маленькій міс Щастя"). Кинув три різних вузи в Москві і два — в США, так як швидко до всього остигав (як протагоніст в "талановитому Містері Ріплі"). Десять років був редактором в глянцевих журналах, очолював рейтинг молодих медіаменеджерів Росії (поєднуючи в собі риси босів з "божевільних" і "Диявол носить Прада"). У віці 32 років, втративши бізнес, житло, перспективи і хіба що не розум, вирішив повністю присвятити себе творчості (уникнувши "сяйва" і прийшовши до "півночі в Парижі"). Співавтор сценаріїв до "Гоголя", " телефонуйте ДіКапріо!"і високо оціненої Netflix і Стівеном Кінгом "епідемії".
https://privatelink.de/?https://skillbox.ru/course/script-for-tvseries/
 
Угорі