Що нового?

Придбаний [Skills Factory] розробка сайтів на Wordpress з нуля

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
чому ви навчитеся
  • Вивчіть основи Wordpress
  • отримайте доступ до мого списку дивовижних безкоштовних плагінів, які змінять життя вашого сайту!
  • це один з кращих курсів Wordpress для початківців!
  • Створіть професійний красивий веб-сайт для вас або своєї компанії.
  • Створюйте красиві блоги, приголомшливі веб-сайти та платні сайти електронної комерції.
  • перенесіть свій веб-сайт WordPress в пару кліків
  • Створюйте красиві блоги, приголомшливі веб-сайти та платні сайти електронної комерції.
  • Прямо на курсі ви створите 7 сайтів
вимоги
  • вам не потрібно нічого знати про Wordpress.
  • Ми навчимо Вас всьому крок за кроком.
  • базові знання комп'ютера будуть корисні.
  • всі інструменти, які ми використовуємо, безкоштовні.
  • вам не потрібно займатися кодуванням або програмуванням
опис
Це один з найкращих курсів WordPress, які ви коли-небудь знайдете. В даний час WordPress використовується більш ніж на 29% всіх веб-сайтів у світі, і зараз найкращий час для отримання доходу та ведення бізнесу на його основі.

Ви тут, тому що хочете освоїти WordPress, вірно? Гарна ідея. Ви потрапили в потрібне місце. І ви можете зробити це, не вивчаючи програмування або кодування.

Хоча WordPress є відкритим вихідним кодом, і через це тисячі розробників створюють для нього ресурси, все ж потрібно чимало навчання, щоб стати майстром у створенні та управлінні веб-сайтами з його допомогою. Але тобі нема про що турбуватися. Я навчу вас все, що вам потрібно знати.

Мета цього курсу-показати вам, як налаштувати і створити закінчений, приголомшливий і професійно виглядає веб-сайт за допомогою WordPress, не написавши жодного рядка коду! Дивно, правда?

Я дозволю вам спостерігати через моє плече, як я створюю веб-сайт Wordpress з нуля, ми будемо діяти крок за кроком, щоб ви могли створити свій веб-сайт на Wordpress, переглядаючи уроки цього курсу.

Замість того, щоб платити розробнику сотні доларів, ви легко можете зробити це самостійно.

До кінця цього курсу у вас буде чудовий професійний веб-сайт на Wordpress, і це займе у вас менше 1 години!

Кращий спосіб чогось навчитися-це робити це! І ви прямо зараз в потрібному місці!

Почнемо разом!

Я готовий приступити до створення вашого сайту! Ви готові?


https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/wordpress-developer-traning/
 
Угорі