Що нового?

Набір учасників [[Smart Profit Trade] Real Trade. 2022 (Владислав Сучков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9927 ГРН
Учасників: 0 з 127
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 81.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ?

Курс складається з трьох блоків.

Блок перший: механізм ринку.
Блок другий: Зв'язок ТФ і тип торгівлі.
Блок третій: Математика, психологія, ризики.

Уроки проходитимуть раз на тиждень.
Час занять ми узгодимо в групі.
Кожен урок триває від години до двох годин і включає в себе:
теорію, практику, бонус уроки і відпрацювання уроків на тренажері.
(все показую на живому ринку).

  • кожен УРОК я записую, і після закінчення заняття надсилаю запис уроку, щоб ви могли переглядати урок і не пропустити навчання в разі, якщо раптом у вас не вийшло бути присутнім особисто.
  • після кожного уроку я додатково надсилаю окремо практику до кожного заняття. На курсі дуже багато живих розборів і багато практики.
  • а також, після курсу я додам в групу з торгівлі на тренажері на один місяць безкоштовно, де буде 8 уроків живої торгівлі на тренажері. Де будемо вчитися будувати рівні, перебудовувати рівні, як правильно входити в угоду, як супроводжувати і закривати по цілях.
  • Бонус уроки будуть після 2 уроку, 4 уроку, де ми, то що пройшли на уроках, будемо відпрацьовувати на тренажері.
► детальний зміст курсу:

Урок 1

* Вчимося розпізнавати два типи угод: по тренду і в контртренд.Вивчаємо фази ринку: Баланс-імпульс.вчимося правильно читати ціну через бари і чому бари.
Урок 2

* рівні, зони, тип рівня, рубіжний, Історичний, поточний. * ніякої термінології, міфів і легенд, сил і рангів. * я розповім, для чого потрібні рівні і як вони відпрацьовуються. * як працюють стопи і що таке ліквідність.
БОНУС УРОК В СУБОТУ. На тренажері відпрацьовуємо перший і другий урок.

Урок 3

* відмінності сигналів-патернів vs техніки. * як розпізнати пробій від маніпуляції. * Що таке маніпуляція. * Що таке пробої рівня. * я покажу як входити в Угоду. Як працює пробій і як працює маніпуляція.
Урок 4

* захист рівня, підхід ціни на обсязі або без обсягу. * як брати тест. * чому не можна купувати і продавати рівні без захисту.пробійна техніка проти натовпу. Це дуже класна техніка. Розповім логіку. * Для чого потрібні трендові канали і як брати Угоду в контртренд.
БОНУС УРОК В СУБОТУ. На тренажері відпрацьовуємо перший, другий, третій, четвертий урок.

Урок 5

* Зв'язок ТФ. Одна з найважливіших тим. * У цьому уроці ми навчимося визначати під себе свій стиль торгів:- позиційна торгівля — якщо вами керує жадібність або у вас мало часу.— Торгівля всередині дня-якщо у вас є страх, і ви маєте в своєму розпорядженні велику кількість часу.- Скальп торгівля-підхід застосуємо для тих, у кого багато часу, хто любить динамічні угоди і також має страх. * після цього уроку, Ви зможете розбиратися в різних стратегіях торгівлі і будете почувати себе, як риба у воді))


Урок 6

* Математика, ризики, план.правильна формула, щоб закривати кожен місяць в плюс. * у будь-якому бізнесі потрібно вміти рахувати і мати свій план, без цього бізнес завалиться.

УРОК 7. Вчимося торгувати на Binance криптовалюта.


https://privatelink.de/?https://vk.com/@smartprofittrade-obnovlennyi-kurs-real-trade-start-pervogo-uroka-budet-290820
 
Угорі