Що нового?

Придбаний [Sober Magic] Родом з роду. Тариф Самостійний (Галина Караулова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6067 ГРН
Учасників: 2 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 170.5 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

За кожним з нас стоїть величезна сила. У цій силі приховані всі ресурси, всі дари і всі таланти, які тільки можна собі уявити. Вона може дати людині неймовірну вітальність, але може і пред'явити тяжкість, яка накопичувалася поколіннями. Саме тому багато людей підходять до цієї сили з побоюванням або навіть намагаються не брати її собі.

ця сила-рід.

Традиційно фасилітацією контакту з родовою силою займалися не системні психоаналітики, а шамани і відьми. Адже щоб зцілити сімейні травми і розірвати негативні сімейні сценарії, потрібно працювати насамперед не з головою, а з енергією.

Це КУРС про те, як налагодити контакт з енергією свого роду
  • І зцілити в собі його травми.
  • Розпізнати і розімкнути родові сценарії.
  • Навчитися отримувати підтримку і силу від свого роду.
  • І давати йому підтримку у відповідь.
Більше двох місяців ми будемо глибоко досліджувати свій рід і виправляти протягом енергій в ньому.

В курсі будуть лекції з теорією, де зрозуміло пояснюються правила родової структури, і багато практик/ритуалів, які допоможуть вам зцілити свої відносини з родом і почати черпати з нього силу.

теми курсу:
  • Як тече енергія в роду і що блокує її надходження до нас
  • Як розпізнати родовий сценарій
  • Практика виходу з негативних родових сценаріїв і послань
  • Ненароджені діти (аборти та перинатальні втрати) та їх вплив на рід
  • Вплив роду на відносини і шлюб
  • Де лежать гроші в роду?
  • Ритуали для контакту з родом: як запросити підтримку і рішення для будь-якої ситуації.
  • Сімейний міф та дослідження сімейних артефактів
  • Читання енергії предметів
Ви можете проходити курс двома способами: самостійно (доступ до лекцій умовно-безстроковий) і зі зворотним зв'язком від мене і кураторів.

самостійний
Це тариф без зворотного зв'язку - для тих, хто любить дивитися лекції, але не любить спілкуватися.
Тут студент отримує умовно-безстроковий доступ* до всіх лекцій курсу.
Їх можна буде подивитися в будь-який час, коли захочеться!
* це означає, що навряд чи я можу гарантувати доступ до лекцій наступні 60 років, але в осяжні роки, поки я веду курси, він буде з вами.

Самостійний тариф коштує 16500 руб.
https://privatelink.de/?http://sobermagic.ru/#about
 
Угорі