Що нового?

Придбаний Спілкування з чоловіком. Жінка на висоті! (Вероніка Хацкевич)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 76
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 50.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

На цьому семінарі онлайн Я візьму тему перших побачень, початок відносин, довгострокові відносини, помилки і помилки жінок, перевірка власної цінності.

а також розкриття питань:
  • яку жінку чоловік хоче завойовувати;
  • довгострокові і довгограючі щасливі відносини з чоловіком;
  • магія привабливості жінки;
  • як не зруйнувати своїми руками власне щастя;
  • чому чоловіки пропадають і не дзвонять, втрачають інтерес;
  • яка жінка викликає повагу, інтерес і приваблює чоловіка;
  • техніки і методи для успішних відносин;
  • жінка в неперспективних відносинах;
  • гроші, подарунки, увага — на початку і в довгострокових відносинах.
гроші, квіти, подарунки, увага. Я впевнена, що всі жінки хочуть отримувати від свого чоловіка із завидною регулярністю. Всім хочеться, щоб чоловік балував і радував, і щоб це було стабільно, а не тільки в цукерково-букетний період.

Нерідко жінки вдаються до негідних маніпуляцій і принижень, щоб чоловік зробив те, що жінка хоче. Мені щиро шкода, що жінка в такому випадку не використовує прості речі, а витрачає нерви і втрачає самоповагу. Така схема веде до руйнівних відносин між чоловіком і жінкою.

Дівчата, насправді все простіше, ніж вам здається. На семінарі онлайн в кінці заняття, бонусом до всього, Я відкрию вам прості секрети, легко застосовні в житті, для того щоб ви були щасливішими. Ви всі, без винятку цього гідні.

Семінар онлайн буде терапевтичним і інформативним з ефективними методиками для застосування в повсякденному житті, які я використовую кожен день сама.

відео записано з вебінару (якість середня).
Тривалість 1ч. 28 хв.
роздільна здатність відео 854 x 480px.


https://privatelink.de/?https://lifechance.ru/video/vebinary/obshhenie-s-muzhchinoj-zhenshhina-na-vysote/
 
Угорі