Що нового?

Набір учасників Спільний МК - онлайн мій піджак бойфренда (Юлія Пиратинская)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1835 ГРН
Учасників: 1 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 90.9 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
даний Курс створений нами, щоб ви мали більшширокі можливості і навчилися самі створеннювашого унікального піджака бойфренда Від і до. Від проекту до готового виробу. У супроводі майстра.

унікальність даної методики в тому, що створювати ваш піджак ми будемо за методикою конструювання для чоловіків, але на вашу жіночу фігуру, з її особливостями. Спочатку будуємо креслення на типову фігуру, потім адаптуємо побудова до вашої конкретної фігурі ( ваш замовник) з особливостями.

опис моделі піджака бойфренда:
  • Піджак прямого силуету, вільного крою з акцентованою лінією плечей
  • З однобортною застібкою на 2 або 3 гудзики
  • Край борту оформлений з заокругленням внизу
  • З підбортом
  • Спинка із середнім швом
  • Комір з відкритим на фасон лацканом
  • Рукав втачной одношовный
  • Накладна кишеня або клапан - на вибір
Формат заходу - сумісник

Структура курсу
1. Побудова Базової Конструкції. За описом, оформленим у форматі .pdf
Відповіді викладача на ваші запитання в чаті.
  1. Аналіз вашої фігури/вашого замовника. Вносимо зміни в конструкцію.
  2. Робимо макет, приміряємо. Ви задаєте мені питання, я вам відповідаю на них в чаті. Консультую онлайн. Вносимо зміни після примірки.
  3. Далі робимо розрахунок для в'язання. Тут я ділюся своєю авторською методикою розрахунку. А також даю принцип розрахунку на прикладі свого зразка. Ви, слідуючи йому, робите свій розрахунок, згідно зі своєю ПП (петельної пробі).
  4. В'яжемо деталі піджака
  5. Робимо збірку.
Вам на допомогу-відео по обробкам. Доступ до матеріалів курсу 24 тижні. Цей обмежений за часом термін доступу, який я можу продовжити, якщо цьому нічого не заважає.

що у вас залишиться після закінчення курсу:
  • Опис побудови конструкції плечового виробу в форматі .pdf (учасники курсу скачують цей документ самостійно з метою особистого використання)
  • Комплекс завдань, де прописана послідовність дій. Ці завдання ви зберігаєте для себе самостійно, копіюючи їх з чату.
  • Відео по розрахунках і обробкам всіх вузлів (по посиланнях на каналах ютуб і/або рутуб). Доступ до матеріалів курсу - 24 тижні. Цей обмежений за часом термін доступу, який я можу продовжити, якщо цьому нічого не заважає.
  • Персональні консультації та допомога майстра під час відведеного терміну для спільного в'язання (6 тижнів), а також і при виникненні труднощів і після закінчення курсу в рамках заявленої теми.
  • Заряд на майбутнє, віру в свої сили, щастя від того, що можете більше, ніж думали про себе раніше!
для створення піджака вам знадобиться:
  • Основні навички в'язання на машині/на спицях (набір, закриття петель, убавкі, надбавки, в'язання неповних рядів - ЧВ)
  • Однофонтурна в'язальна машина або спиці
  • Матеріали для побудови креслення (міліметровий папір, олівець, лекало, циркуль, лінійка від 30 см завдовжки, калька, калькулятор)
  • Пряжа для в'язання піджака від 700 г (витрата залежить від складу і типу пряжі, розміру і довжини піджака), підплічники, гудзики 2-3 штуки, трикотажний тонкий дублерин (за бажанням)
  • Бажання зробити унікальний піджак!
https://privatelink.de/?https://julia-piratinskaya.com/shop/smk-mpb-1
 
Угорі