Що нового?

Набір учасників [Справа життя] роби справу. Тариф" Читач " (Анна Кононова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 40
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
23 Листопада-21 грудня

Як майстру оформити і просувати свою творчість в Instagram

ласкаво просимо в клуб крутих творчих проектів!

Наш марафон підходить:

Новачкам
  • проект поки тільки в голові
  • пробували вести аккаунт і просуватися, але виходить якась невиразна дурниця
  • були продажу, але в більшості - через друзів або знайомих
  • ви заплуталися в океані інформації про просування і хочете логіки, легкості і чіткості в своїх діях
активним проектам
  • ви незадоволені станом своєї стрічки і текстів, а як наслідок - рівнем продажів
  • в акаунті-бардак, хочете навести порядок і додасть ясності (для себе і клієнтів)
  • ви використовуєте не всі методи просування і не розумієте, які дії приносять вам результат
  • ви хочете зростання і оновлення
За місяць марафону ви пропрацюєте і отримаєте:
  • візуал і оновлену стрічку
  • тексти та контент-план
  • маркетингову упаковку профілю під просування
  • оформлені вітрини своїх товарів і послуг
  • план по реалізації безкоштовних методів просування
  • опрацьований образ вашої цільової аудиторії
Формат марафону:
  • закритий аккаунт в Instagram + чат в Telegram c безстроковим доступом до всіх матеріалів курсу
  • місяць роботи з 23 листопада по 21 грудня
  • 8 домашніх завдань (2 рази на тиждень по пн і чт) в письмовому форматі на аналіз, дослідження і конкретні дії
Автор марафону-Анна Кононова
3 роки тому я затівала свій проект — гончарну майстерню Chalet Studio, толком не вміючи ліпити.
Це було як створювати себе саму з граніту-доводилося долати величезний внутрішній опір ,купу страхів " а воно Мені треба?", сидіти ночами в Інтернеті в пошуку крупинок інформації.
Мені допомогли 7 років в маркетингу (на сьогоднішній день — вже 10), величезна пристрасть до створення проектів і багато-багато підтримки близьких людей. Але ці ресурси є не у всіх.
Зараз у мене на руках досвід запуску 3 успішних майстерень в центрі Москви, 4 особистих сайту і онлайн-школа монетизації творчості.
І я по собі знаю, як важлива для творця концентрована турбота і правильна інформаційна підтримка на етапі становлення і зростання проекту.
У марафоні" роби справу " ми зібралися з єдиною метою — насичувати себе цими відсутніми компонентами для просування своїх творчих ідей в Instagram

Продажник
https://privatelink.de/?https://delozhizni.ru/delaidelo
 
Угорі