Що нового?

Придбаний Справжня любов або наступні відносини (Перукуа)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
отже, виходьте справжню любов або чергові відносини?

У мене є унікальні ефективні інструменти для тих, хто кличе в життя любов. Про "відносини" це не до мене, компромісами я не торгую.

Любов це напевно єдине чесне мірило життя, для мене вона єдина дороговказна зірка. Я так живу, тому можу ділитися тільки з цього стану, компроміси, це те, що я допомагаю прибрати з життя, а не запросити нові, тому "як заманити чоловіка" – це не за адресою.

Якщо ж ви хочете справжнього кохання, то ми почнемо з того, що Ви зможете відчути її на фізичному рівні! Це дасть вам унікальний інструмент, свого роду "лапшометр", який допоможе вам не піддаватися на виверти" удаваняшок", тих, хто тільки говорить про любов, але чиї справи не відповідають словам.

І далі ми розберемо в деталях найпотужніші практики, які дозволять вам розширити ваше поле любові настільки, що його природним відображенням стане чоловік, готовий розділити цю любов з вами.

Це звучить оптимістично, Я розумію, але разом з тим, це працює, це ефективно і дозволяє не впасти жертвою ілюзій і минулих помилок, а дійсно піти по шляху, на якій ви зустрінете свою любов!

І якщо в якийсь момент ваші сумніви, недовіри і голоси інших людей здолають вашу спрагу любові, пусти вони не хвилюються, на цей курс як і на всі інші мої курси діє 100% гарантія повернення оплати!

ПЛАН курсу
  1. ви хочете любові або наступних відносин?
    6 хвилин
    Щоб знаходити правильні відповіді потрібно спочатку задавати правильні питання. Почнемо з найважливішого.

  2. Чому нас може навчити минуле?
    Давайте уважно проаналізуємо всі події, емоції і сподівання якраз перед тим як у ваше життя прийшов ваш минулий коханий

  3. Перукуа ділиться своїм досвідом
    8 хвилин
    На які компроміси Перукуа йшла в минулому і до чого це призводило. Дуже повчальні уроки!

  4. ви готові до кроку незвідане?
    6 хвилин
    Всі кажуть" я готова", але чи так це насправді, давайте розберемося.

  5. очищаємо багаж минулого
    9 хвилин
    Нове життя і нову любов краще будувати на свіжому фундаменті. Час "викинути сміття"

  6. зустріч з коханим всередині
    11 хвилин
    Перш ніж" він " проявиться у Вашому житті, його відчуття повинно спочатку виникнути всередині, давайте вчитися його розвивати.

  7. Як відчути любов на матеріальному рівні?
    2 хвилини
    Перукуа представляє унікальну авторську практику, яка назавжди змінить ваше уявлення про любов

  8. підвищуємо свою чутливість
    18 хвилин
    Щоб відчути те, що ледь вловимо, треба спочатку підвищити свою чутливість. Робимо перший крок.

  9. якщо ви ще ніколи не любили
    5 хвилин
    Саме час зрозуміти чому і що з цим робити.

  10. серце здатне відчувати
    9 хвилин
    Відкриваємо своє серце новому світу, світу почуттів і відчуттів.

  11. 3 стадії відкритого серця
    11 хвилин
    Перукуа представляє просунуту практику, відкриття серця любові і прямому її переживанню

  12. щоденна практика розкриття серця любові
    23 хвилини
    Практика, яку ми будемо робити регулярно разом з її автором, щоб розкрити і по справжньому відчути любов у своєму серці

  13. ваш особистий"список"
    12 хвилин
    Час для ясності і чесності!

  14. А тепер давайте начистоту
    1 хвилина
    Аналіз і ревізія, дадуть вам грунт для роздумів

  15. Причина всіх причин
    5 хвилин
    Що приховує відповідь на питання " навіщо?"

  16. Заручаємося підтримкою дітей або близького друга
    2 хвилини
    Формуємо поле любові, ясності і довіри з тими, ким ми дорожимо найбільше

  17. Танець для коханого
    3 хвилини
    Дуже важливо дати вашої любові знайти вираз, давайте почнемо з танцю, що може бути більш красиво?

  18. улюблений, Я кличу тебе
    5 хвилин
    Гімн нашого курсу!

  19. що таке жага коханого?
    6 хвилин
    Чому це почуття млосності і спраги коханого володіє такою цілющою силою і такою потужною потенційністю

  20. жага коханого
    7 хвилин
    Практика!

  21. Ваша пісня любові!
    7 хвилин
    Вчимося у мудрих жінок давнини, пишемо свою відозву любові.

  22. Саундтрек пісні коханому
    9 хвилин
    У будь-якої хорошої пісні повинна бути музика.

  23. розумність вашої матки
    4 хвилини
    Важливий практичний секрет від Перукуа

  24. Як підготуватися і розгледіти його в натовпі
    6 хвилин
    Найцінніші поради та останні настанови!
https://privatelink.de/?https://www.peruquois.com/ru/courses/nastoyaschaya-lyubov-ili-sleduyuschie-otnosheniya/
 
Угорі