Що нового?

Придбаний SQL для аналізу даних з Глібом Михайловим (Gleb Mikhaylov)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1361 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 61.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



чому ви навчитеся
  • Принципи SQL для аналізу даних
  • SQL в Google Colab
  • віконні функції
  • підзапити
  • CTE
  • Як тренувати SQL?
  • приклади реальних завдань
вимоги
  • знайомство з python в Jupyter або Google Colab, але але можна і по ходу розібратися
опис
Всім привіт! Мене звуть Гліб Михайлов, я аналітик і дата саєнтист з 10-ти річним стажем. Без SQL ця робота немислима. SQL це найголовніший хард-Скіл і для аналітика і для дата саєнтиста. Чому? Тому що майже завжди дані зберігаються в SQL базі даних. І щоб працювати з даними, тобі потрібно їх звідти дістати.

У цьому курсі я ділюся своїм десятирічним досвідом написання запитів на SQL. Я розповідаю всі свої принципи і все показую на прикладах. Це курс побудований тільки на практиці, навіть теорія пояснюється на практиці).

Я буду розповідати про те як правильно писати псевдоніми, як групувати дані, як працювати з підзапитами і CTE. Ти розберешся і навчишся застосовувати віконні функції.

Всі приклади в курсі я виконую в google colab на базі даних sqlite3. Чому так? Тому що це середовище максимально наближене до бойового. На роботі ти будеш писати селекти з Jupyter (це теж саме, що colab) до якоїсь своєї бази даних. І за винятком підключення в бд, це ні чим не відрізняється від того, що я показую в курсі. Ти відразу освоїш бойовий стиль.

В курсі я розберу кілька реальних завдань з тестових та інтерв'ю. Так само я покажу де тренувати SQL і розповім, як краще це робити.

Час настав, зроби SQL своєю рідною мовою!

Для кого цей курс:
  • аналітки, дата саєнтисти і всі ті, хто хоче посилити свій SQL
https://www.udemy.com/course/sql-with-gleb/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі