Що нового?

Придбаний [Squadron] MoneyTube 2.0: нові методи заробітку на Youtube-дорвеях і білих каналах. Оновлений курс і софт!

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 350000 ГРН
Учасників: 0 з 1100
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 330.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
[Squadron] MoneyTube 2.0: нові методи заробітку на Youtube-дорвеях і білих каналах. Оновлений курс і софт!

І всім знову привіт, на зв'язку Squadron!
Гучний МoneyTube повертається з 2.0 версією: cool:

Я довго думав над тим, які схеми розповісти і які функції впровадити в 2.0, матеріалу накопичилося мінімум на кілька тим/потоків вперед... Але я вирішив об'єднати весь матеріал в одну, велику, соковиту тему, і вона перед вами.

Тому 2.0 потік буде потужним і об'єднати в собі відразу 3 грошових напрямки роботи з YouTube! Буде багато фішок, палева тим і автоматизації. І для новачків, і для досвідчених.
Обов'язково прочитайте весь опис!

Це великий текстовий + відеокурс від А до Я, а також нова версія моєї програми МoneyTube. Сам матеріал і роботу можна поділити на 3 напрямки:

умовно-білі канали під монетизацію через AdSense
генеровані канали під Amazon і інші партнерки (схоже на білі канали)
дорвеї за новітніми, найактуальнішими схемами

Спочатку розповім про напрямки, а потім про софт і нововведення в ньому. На відео нижче-профіт близько 580$ за 10 днів. Інші приклади моїх доходів теж будуть нижче в темі (там хороші циферки, більше 3000$ з пруфами)


Найважливіші моменти:

Схеми роботи є як для новачків, так і для досвідчених
Генерація роликів тепер буде декількома методами, на будь-який смак і колір. Ви зможете використовувати будь-який, але особливу увагу раджу приділити ідеї з Power Tube!
Поглиблена інформація по оптимізації і методам виведення відео в ТОП
Програма буде працювати за найактуальнішими алгоритмами, старі функції оновлені, а нові зроблений з урахуванням всіх змін ютуба
Є схеми роботи для "спокійного поступового доходу", а є "вибуховий дохід"
Є алгоритм роботи для користувачів зі слабкими комп'ютерами (тех. вимоги в розділі F. A. Q.)
Додав дуже багато прикладів, живих, які працюють тут і зараз, і приносять гроші мені або іншим успішним YouTube-ділкам

Перша тема-автоматичні білі канали (і звичайні теж). Ними я займався левову частку часу, з тих пір як зробив МoneyТube 1.0 і, на даний момент, схема доведена до ідеалу. Що ж це таке?

Мені не потрібно знімати себе, озвучувати ролики самому або щось ще. Я просто роблю парсери, які самі збирають мені контент, самі кидають його в мої генератори відео-MoneyTube або PowerTube по API, роблять мені опис, теги і заголовки, а завантажувач підхоплює і завантажує відеоролики, або просто сигналить мені "Ролик готовий, капітан!", і я завантажую їх сам

Далі я просто отримую перегляди і прибуток з AdSense і партнерських програм. Наприклад, ось такий от канал у мене є під закордонний трафік, приносить вже 1500$/місяць суто з AdSense (але він ще на партнерках буде працювати).

Я працюю не тільки з новинними каналами, але і з нарізками, оглядами, топами і ще рядом напрямків. Всіх їх виходить систематизувати і отримувати, наприклад, ось такі результати, як вище. Це офіційна партнерка YouTube з оплатою за перегляди. Мій особистий результат.

Поки Інші автори вчать працювати тільки з СНД і новинниками, я буду показувати ще й приклади як за аналогією робити такі канали під закордонний трафік та інші ніші. Дорогі, з морем тим і можливостей.

Розберу 6-7 ніш з прикладами каналів, щоб ви чітко бачили, який контент реально працює. Ще одна класна ніша буде розібрана в бонусі (про нього до кінця опису), але я напевно в процесі ще знайду цікаві приклади

До речі, не обов'язково збирати тисячі і мільйони переглядів. Оскільки ведення каналів можна довести до автоматики, і скрипти Будуть робити все самі, я завів (і дуже цьому радий) сітку міні-каналів, де кожен канал набирає в середньому 2-3 тисячі переглядів на добу.

Я можу запустити такий скрипт і зробити, наприклад, автонаполняемий канал про новини в штаті Вайомінг. Він сам збере контент, опублікує, відео зберуть перегляди і принесуть на такому каналі 5-20$/день навіть з цих крихт переглядів. А я при цьому взагалі палець об палець не вдарю.
Автопілот, не побоюся цієї фрази, практично пасивний дохід!

По-перше, як я вже сказав, Я покажу вам приклади самих різних ніш і тематик як для автоматичних, так і для напівавтоматичних каналів під AdSense, не тільки банальні (але дуже робочі!) новинники, але і ряд інших тематик, про які ви, швидше за все, навіть не здогадувалися. З прикладами каналів у цих нішах та (частково) їх доходами.
У прикладах будуть ніші як для мільйонників, так і для невеликих каналів.

По-друге, я повністю розкрию вам фішки по роботі з такими каналами - від пошуку ніші до монетизації. І більше того...

Ви отримаєте мій сценарій для автоматичного створення каналів новин та мікроканалів. Він збирає свіжі новини, робить з ними ролики (в МТ або РТ) і відправляє на завантаження в МТ 2.0. На основеетого скрипта, за аналогією, ви зможете зробити автоматизацію і для будь-якої іншої тематики!.

Скрипт дається з оглядом і коментарями - що і як працює, як змінювати параметри під себе, переробити на інші сайти і т. д. навіть один такий шаблон з розбором тягне на окрему складчину, а це лише частина того, що я пропоную вам!

По-третє, особливо просунуті зможуть працювати з моїми генераторами - як МoneyТube, так і РowerТube, по API. Тобто в зможете писати будь-які шаблони і скрипти для парсингу чого завгодно, віддавати дані моїм генераторам і отримувати ролики. Це можливість зробити цю тему максимально гнучкою!

Наступний напрямок роботи для умовно-білих каналів. Зарубіжні колеги у всю працюють з Amazon - власником найбільшого маркетплейса не тільки в США, але і в усьому світі.

Це настільки грошова тема, що навколо неї будують реальні бізнеси. Сайти під трафік для Амазона продаються, наприклад, ось за такі цифри.

Хороші цифри, чи не так? І все це може наблизитися до вас. Для цієї теми ми будемо робити автоматичні ролики-огляди товарів, добірки і топи. Тут дуже багато мікро-тематик, а канали живуть довго і приносять дохід довгі місяці і роки. І відео будуть помітно якісніше і конверсійні, а значить принесуть не тільки більший дохід, але і будуть простіше виводитися в ТОП за рахунок утримання і оцінок на відео.

Надалі, такі канали можуть бути продані як працюючий бізнес, а також можуть допомогти в прокачуванні сайтів під Amazon (з це темою я теж активно працюю і, думаю, коли-небудь дозріє курс по ним), розцінки на них ви вже бачили вище

Спалю все, що знаю сам, а також покажу вам мій "скрипт-комбайн" по роботі з Amazon-каналами. Він дозволяє робити ролики-огляди товарів на автоматі. Скрипт парсит інформацію про товари, упаковує її в відео-заготовки і віддає в MoneyTube для публікації. Ви можете створювати сітки каналів під Amazon на автоматі!

Скрипт буде у відкритому вигляді і з поясненнями, тому Ви зможете переробити його під інші сайти (не тільки Амазон), магазини і маркетплейси, що відкриває просто невідомий простір для заробітку $$$!

А тепер, нарешті, про дорвеїв. Так-так, будемо палити і по ним! Для початку, мої актуальні результати по роботі з ними за різними напрямками.

Мій улюблений напрямок-локери. Це відео я вже на початку теми показував, тепер трохи детальніше. Тут я зробив спеціально свіжий аккаунт для окремої, досить спокійної тематики. Витрати не більше 2000 руб. ПРОФІТ - вже близько 580$ за 10 днів!


А це товарка, з більш агресивним виведенням в топ. Тут я взяв товарний трафік з великою конкуренцією. Каналів всього кілька, і відео на них зовсім небагато, але я їх агресивно рухаю. Витрати за весь час кейса близько 5000р (поступово) і могло бути менше, тому що я експериментував. ПРОФІТ - вже близько 1000$ за 2 тижні.


Поки я шукав теми для білих каналів, я знайшов такі дорвеї, які взагалі перевернули моє уявлення про роботу з ними. Дуже багато фішок придумано, дуже багато" підглянуто " У щасливих зарубіжних конкурентів, експерименти йдуть регулярно.

Підсумок. Перероблено весь підхід до дорвеїв. Я знайшов підхід, який дозволяє отримувати хороший дохід за рахунок якості дорвеїв, а не їх кількості. Я називаю його"точковим". Всіма деталями поділюся, будуть нові ідеї щодо вибору ніш і семантики і, що важливо - приклади!

Крім огляду на напрямки роботи, розповім про 5 соковитих і широких тематиках, в яких заробляються тонни грошей. З прикладами робочих роликів, щоб ви відразу бачили, які відео конвертують реальні$$$! Взяли, зробили за аналогією, почали роботу швидко, не "поневіряючись" як сліпі кошенята.

До речі, моя статистика доходу вище - якраз за кількома піднішами з цих тематик. Так що видам самий робочий контент.

Поговоримо не тільки про правильну оптимізацію, ключовими словами і просуванні самими різними методами, але і про те, як вам в майбутньому самостійно знаходити такі підніші і тематики для роботи в будь-яких вертикалях, будь то дейтинг, товарка, локери і все, що завгодно.

А ще, розповім як ллють на шикарне напрямок-на криптовалюта і NFT, це hidden gem, тобто прихований скарб з величезним потенціалом, в якому один стрельнувший ролик може принести десятки тисяч доларів!

Минулий підхід, а саме- "кількісний підхід", спрямований на заливку максимальної кількості відео, при цьому теж працює! Інформація по ньому буде актуалізована, додам свіжу інформацію, а ще для нього вам знадобиться мій унікалізатор, який в МТ 2.0 буде прокачаний ще сильніше. Робіть сотні і тисячі копій навіть з глибокими змінами!


F. A. Q.-відповіді на запитання

- - Який комп'ютер потрібен для роботи?

Для роботи підійде як комп'ютер, так і сервер. Способи генерації відео тепер є практично під будь-яке залізо, тому що не обов'язково використовувати саме АЕ-генератор.

По залізу мінімально-від 2ГБ оперативної пам'яті, Windows 7 або новіше (нижче не тестував, не гарантую роботу), процесор від i3/аналога і вище, не старше 2015 року.

- - Чи підходить тема для новачків?

Всі ми колись були новачками, тому це абсолютно нестрашно. Курс спеціально зроблений докладним і покроковим, щоб його змогли освоїти як досвідчені, так і новачки. Він ділиться на блоки і окремі відео за темами, тому ви завжди зможете повернутися до потрібної теми або ролику, щоб переглянути.

- - У чому відмінність від першого потоку? Чи буде тут стабільна робота?

Відмінностей вкрай багато, я постарався згадати про них в тексті-описі вище, але є ще купа дрібниць, які ви побачите вже всередині курсу, або задаючи уточнюючі питання в цій темі.

Якщо коротко, то MoneyTube 2.0-це новий рівень роботи і заробітку як на білих каналах, так і на дорвеях. З першого потоку пройшло вже майже півтора року, багато що змінилося, я придбав більше знань і придумав більше тим, якими і поділюся тут. Я б сказав, що це не просто друга версія, а мінімум удвічі більше корисної інформації!

Також, в 2.0 потоці враховані всі нюанси першого потоку, щоб зробити нинішню версію максимально крутий і корисною для всіх нас. А в подяку першому потоку дана знижка за посиланням -* тут з'явиться посилання*

- - Що буде з софтом і алгоритмами?

Основний кістяк методів при роботі з YouTube не змінюється роками, нововведення з'являються регулярно, але жодне з них не б'є по тим дорвейщикам, хто намагається не просто заспамити ютуб, а дати користувачеві цінність і відповідь на запит. Курс спеціально заточений на виробництво дійсно якісних, красивих і переглядаються каналів, а Автоматизація зроблена по максимально (на скільки це можливо) "людяним" технологіям, які ми адаптуємо під всі зміни YouTube.

Тема генерованих каналів працювала, працює і буде працювати.

- - Який формат У курсу і підтримки? Як довго буде йти підтримка?

Вам доступна підтримка в приватних темах. Теми будуть поділені окремо на питання по курсу і софту, тому ви не заплутаєтеся і завжди будете мати доступ до історії листуванні і вже отвеченным питань. Також, на основі поширених запитань будуть формуватися окремі FAQ - збірники відповідей.

Ви отримуєте вичавку досвіду не тільки в YouTube-каналах, але і в сфері інтернет-заробітку в цілому. Це практика і колосальний об'єм людиногодин, які ви можете заощадити собі просто переглянувши один курс.

Я постарався зробити умови підтримки максимально чесними і вигідними як для вас, так і для мене.

Гарантований термін повної підтримки - не менше 3 місяців. Протягом цього часу ви отримуєте всі оновлення курсу і програми, розбір питань і складних моментів в приватних темах, додаткові уроки і т. д.

Але! Після цього терміну-підтримка буде продовжуватися, безкоштовно! У частковому розмірі-софт буде працювати далі без обмежень за часом (тільки невеликі оновлення), а ви зможете задати питання в приватній темі, і я постараюся відповісти. У минулій складчині підсумком підтримка тривала понад 9 місяців!

Підписатися ж на великі оновлення (а вони будуть) курсу і нові функції софта можна буде через окрему складчину.


Ви отримуєте:

Повний курс до MoneyTube, включаючи блок по білих каналах і Амазон-каналах
Блоки по По YouTube-дорвеям
Скрипти для парсингу до новинних каналів і Амазону, у відкритому вигляді і з коментарями
Ліцензію МoneyТube 2.0 з безстроковою ліцензією і підтримкою не менше 3 + місяців
Інтеграцію по API з МТ 2.0 і РТ
  • уроки і програму для автоматизації нової ніші
  • огляд на 2 величезні ніші для роликів
* при виконанні бонусних умов
 
Угорі