Що нового?

Придбаний Стать востребованным фрилансером по контекстной рекламе. Курс по фрілансу, 2024 (Таня Михальченко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2000 ГРН
Учасників: 2 з 7
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 297.1 ГРН
29%
Основний список
Резервний список

Murketolog

New member
КУРС ДЛЯ СПЕЦИАЛИСТОВ ПО КОНТЕКСТНОЙ РЕКЛАМЕ

ОФИСНЫМ РАБОТНИКАМ
Если вы устали от работы на "дядю" и отсутствия перспектив роста.

НАЧИНАЮЩИМ ФРИЛАНСЕРАМ
Когда не знаете с чего начать и как обеспечить себя заказами.

ОПЫТНЫМ ФРИЛАНСЕРАМ
Если вы - успешный специалист в сфере контекстной рекламы, но о вас мало кто знает.

ДЛЯ ТЕХ, КТО ХОЧЕТ БОЛЬШЕГО
Когда понимаете, что проектов становится больше, но ваши доходы особо не растут.

10.05 закінчується оплата за платформу де є курс по фрілансу і я продовжувати не буду. тому це фінальний розпродаж)
всього 50$ і ось що ви отримаєте (ну щоб ви розуміли, раніше він коштував 250 доларів):

▪ 15 різних модулів (їх назви і "начинку" додам в коментарі)
▪ 82 уроки але їх набагато більше
▪ чому більше, бо в кожному уроці є кроки, наприклад урок по 'Facebook' містить 12 кроків https://take.ms/aycLlj
▪ до кожного уроку ви можете писати запитання (якщо зʼявляться) і я буду давати відповіді.
▪ ви отримаєте доступ до папки на гугл диск, де будуть шаблони листів, приклади аудитів, документи які допоможуть спілкуватись з клієнтами, договір по контекстній рекламі, приклад звіту для клієнта і власного звіту який раджу вести суто для себе, щоб фіксувати всі важливі зміни і потім не губитись коли клієнт запитає "а за що я вам плачу 600$") а клієнт просто не в гуморі і вирішив докопатись до вас вперше за 5 місяців, а ви такі хоба, відкрили свій звіт, скопіювали, підправили і відправили) клієнт поняв що не на ту людину напав і треба шукати іншу жертву, а ви спите спокійно)) книги)

Що важливо:
▪ ви пройти все навчання зможете за 8-10 годин)
▪ тому точно встигнете пройти до 10 травня, бо саме 10 травня школа перетвориться в тикву)
▪ курс не про те щоб лежати на пляжі і працювати) і навіть не про те як працювати 2 години на день і заробляти 2к баксів)
▪ курс не про технічні моменти як налаштовувати Google Ads, курс про те як бути адекватним фрілансером до якого йдуть клієнти самі, щоб вам довіряли клієнти і щоб у вас не поїхала кукуха)
▪ курс російською, одна з причин, чому я більше не хочу його продавати і тому не буду платити за платформу.



https://mikhalchenko.pro/school/freelance/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі