Що нового?

Набір учасників [Stepik] віконні функції SQL (Антон Жиянов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 331 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

About this course


Немає більш оманливого розділу SQL, ніж "віконні функції". Коли чуєш ці слова, думаєш "напевно, просто придумали якісь додаткові функції". А ось і ні! "Віконні функції" - це окрема мова, вбудована в звичайний SQL. І він складніший, ніж все, що ви знали про селекти, разом узяте.

Якщо коротко-віконні функції допомагають робити класні аналітичні звіти без участі "екселя". Хочете порахувати відсоток продажів по місяцях від загальних продажів за рік? Віконні функції. Розділити маркетингові канали на ефективні та неефективні? Віконні функції. Вибрати топ - 10 клієнтів по кожному сегменту? Теж вони.

про що курс

Я прочитав кілька десятків статей "для початківців", які пояснювали, що таке віконні функції. Всі вони страждали від однієї з двох проблем:

  1. все зрозуміло, але описаний 1% можливостей "віконець".
  2. Написано так складно, що якби я вже не знав предмет обговорення — нічого б не зрозумів.
так з'явився цей курс-зрозуміле і наочне введення в віконні функції. Зрозуміле, тому що я вмію дохідливо писати про складні теми. Наочне - тому що підготував сотню картинок і гифок, які допоможуть зрозуміти базові принципи "віконець".

Віконні функції-реально складна тема. Тому курс не намагається осягнути неосяжне, і дає той мінімум теорії, який приносить 80% цінності. А ще на курсі багато практики-бо тільки з нею абстрактні знання перетворяться на навички.

Для кого
  • Для всіх, хто впевнено пише звичайні селекти і хоче розібратися з віконними функціями.
  • для аналітиків, яким набридло "докручувати" сирі звіти в Excel.
  • для програмістів, які віддадуть перевагу написати один запит, ніж дві сторінки коду.
  • для людей, яким подобається SQL.
Курс не підійде, якщо ви зовсім не знаєте SQL.

Продає сайт:
https://privatelink.de/?https://stepik.org/course/95367/promo
 
Угорі