Що нового?

Придбаний Стратегія 20к. Самостійно. Усі модулі (Влада Гармаш)

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 23155 ГРН
Учасників: 43 з 48
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 501.7 ГРН
90%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Стара назва
Стратегия 20К. Тариф "Стратегия 20К" (Влада Гармаш)



Модуль №1. Підготовчий етап

У цьому модулі ви отримаєте відповіді на всі запитання нижче:

  • У яких випадках краще видалити акаунт і створити новий
  • Як має виглядати ваша сторінка в Інстаграм
  • Коротко про всі інструменти, які використали при наборі ЦА, що працює, що варто було ще додати, а чого взагалі не використовувати
  • Скільки разів на тиждень виходити у Сторіс і скільки Reels опублікувати за 1 місяць
  • Яким має бути ваш безкоштовний продукт
Модуль №2. Сторіс і прогріви | Сторітейли Влади Гармаш

У цьому модулі я розберу всі свої сторіс за 3 тижні, мета яких була в одному - продаж курсу «Стратегія 20К». Я не просто покажу свої Сторіс, я продемонструю важливу послідовність, приховані вкладені смисли і тригери, які ми використовували, щоб люди самі почали писати: «Хочу купити, дайте посилання!»


Модуль №3. Авто-воронки + 12 готових шаблонів (встановлення в 1 клік)

Які авто-воронки ви навчитеся створювати?

1) Лояльність
Привертає увагу до вас та вашої сторінки, збільшує лояльність та підвищує продажі, підвищує кількість повідомлень у вашому Директі

2) Каталог
Воронка на всі випадки життя: календар навчань, каталог продуктів/послуг, тарифи, розпродах, акції, хайлайтс, переведення аудиторії на інші майданчики

3) Збір контактів
Збір даних клієнтів, наприклад, ніки в Інстаграм, Телеграм або пошти для подальшого надсилання повідомлень і продажу товарів/послуг

4) Збільшення переглядів на Reels
Авто-воронка завдяки якій ви збільшите перегляди на своїх відео та постах

5) Видача лід-магніту з перевіркою на підписку
Одна з найважливіших авто-воронок не дасть змоги упустити сотні й тисячі потенційних клієнтів

6) Воронка з метою продажу
Авто-воронка, яка принесла продажів на понад 500 000 грн за кілька тижнів

7) Тести для привернення уваги та збільшення продажів
Один із найулюбленіших форматів авто-воронок серед усіх користувачів, воронка, яка потрібна всім

8) Вічна воронка
Завдяки цій авто-воронці ви зможете щодня спілкуватися з сотнями своїх підписників, щодня нагадувати про себе

9) Видача матеріалу за репост
Завдяки цій воронці ви зможете залучати нових підписників і привернути більше уваги до свого продукту/послуги

10) Подкасти
Та сама авто-воронка, яка набрала понад 1100 000 переглядів на Бееіз і понад 20000 унікальних слухачів, принесла тисячі нових підписників

11) Робота з коментарями
Як кожен коментар змусити працювати на себе, щоб він приносив у майбутньому гроші

12) Створення меню
Меню, завдяки якому ви зможете спрямувати користувача в потрібне вам місце для продажу своїх товарів і послуг

Усі авто-воронки ви зможете встановити собі в 1 клік, витратите на це максимум 10 секунд. Ви отримаєте шаблон кожної з 12 розібраних на навчанні авто-воронок, далі ви зможете застосувати цей шаблон на свою сторінку всього за кілька секунд, після чого вам залишиться лише замінити текст на відповідний для вашої ніші.

Для громадян України безкоштовно

Для створення авто-воронок ми будемо використовувати сторонній сервіс. Він платний, але для громадян України його можна зробити безкоштовним, як? Про це також розповімо під час навчання.


Модуль №4. Reels. Рекомендації, створення контент-плану

У цьому модулі ви отримаєте відповіді на всі запитання нижче:

  • Що таке Reels і як просуватися завдяки Reels
  • Якими мають бути Reels, щоб вони набирали десятки тисяч переглядів
  • Чому Reels перестали залітати в рекомендації
  • Як стимулювати людей підписуватись через Reels
  • Як попадати в рекомендації, алгоритми роботи
  • Складання контент-плану Reels на 1 місяць
  • Які перші Reels повинні бути на вашій сторінці для успішного просування
  • Як підбирати музику
  • Які Reels збирають найбільше зворотнього зв'язку від цільової аудиторії
  • Як часто треба викладати Reels
  • Як знімати та зберігати в найкращій якості
Модуль №5. Таргет. Як економити щомісяця від 800$ на послугах таргетолога

В цьому модулі ви отримаєте відпові на наступні питання:

  • Як створити рекламний кабінет?
  • Як запустити свій перший таргет?
  • Як краще запускати рекламу: через кнопку просувати чи рекламний
кабінет?
  • Як нагадати про себе старим підписникам?
  • Як налаштувати схему: авто-воронки - таргет
  • Як дивитись скільки людей прийшло з таргету і скільки з них купило?
  • Робота з інтересами та на кого ми рекомендуємо ставити таргет?
  • Скільки в середньому клієнту потрібно часу для покупки з
таргету (внутрішня статистика)?


Модуль №6. Блогери + таблиця на 150 блогерів

У цьому модулі ви отримаєте відповіді на такі запитання:

  • Чи потрібно взагалі купувати рекламу у блогерів і в чому плюси та мінуси цього способу просування
  • Скільки коштує реклама у блогерів, що таке «дорога» реклама і коли ціна прям дуже солодка
  • Як краще зробити ТЗ, щоб блогер його виконав, а вине злили свій бюджет
  • Як взаємодіяти з блогером? Як замовити рекламу? Весь процес
  • Як вибирати блогера і як знайти свого блогера для реклами під свою ЦА
  • Як правильно створити макет реклами для найкращого результату
  • Статистика та аналітика, як після визначити ефективність реклами
Модуль №7. Запуск на 1 000 000 грн + як зробити розпродаж на Чорну п'ятницю та Новий рік

Запуск на 1000 000 грн - цеще один новий модуль, якого не було в першому потоці. У цьому модулі я крок за кроком розповім план тематичного запуску, наприклад, з нагоди вашого дня народження, свята, розпродажу або будь-якої
іншої яскравої події. Я неодноразово використовувала цю систему для запуску своїх продуктів, результатом завжди був чистий заробіток від 1 О00 000 грн.

Це буде покроковий модуль-інструкція, в якому я розповім все: від вибору продуктів/послуг для запуску, створення авто-воронокі, що продають, контенту для сторіс, організації попереднього запису, підключення платіжної системи і
безпосередньо самих продажів. На особистому прикладі я крок за кроком покажу, як я організовую не надто витратні за часом і силами запуски, але при цьому заробляю класні гроші.

Модуль №8. Де брати клієнтів?

Це модуль, який спеціально для курсу «Стратегія» записали відомі українські експерти. Вони поділяться своїм особистим досвідом на тему того, де найкраще новачкам знайти перших клієнтів, як крок за кроком вийти на перші гроші в онлайн, з чого варто почати і як найкраще діяти, коли ви тільки починаєте свій шлях.

Мета цього модуля: зібрати в одному місці всі способи пошуку клієнтів, щоб ні в кого не було відмовок, що немає клієнтів або я їх не можу знайти. Клієнти завжди є Її ми цим модулем покажемо, що важливо тільки знати, де їх знайти і як грамотно почати з ними роботу

Модуль №9. Мислення переможця

Провівши перший потік курсу «Стратегія 20К», ми помітили, що навіть володіючи всіма твердими інструментами, необхідними для запуску курсу та класного заробітку онлайн в Інстаграмі, на жаль, але не всі досягають цієї мети: хтось зливається, хтось опускає руки після першої невдачі, хтось не може знайти внутрішню мотивацію і сили виконати поставлені завдання.

Цей модуль підготовлений дипломованою психотерапевткою з 11-річним досвідом, авторкою десятків програм, які допомогли тисячам клієнтів, Софією Пхаладзе.

Дата старту - 21 жовтня 2024 року

Це тариф "Самостійно. Усі модулі".

Ціна на сьогодні - 550 $ або 23155 грн

Продажи:
https://www.instagram.com/vladagarmash/ https://t.me/peredzapis_strategia https://www.ggarmash.me/20K
 
Останнє редагування модератором:

Квітка

Модератор
Команда форуму
Якщо ви готові стати організатором цієї складчини, то напишіть в службу підтримки
 

rad89mir

New member
Готов оплатить. Записываться в основной или резервный?
И доступ будет сразу или когда соберется 48 участников
 

Feanor88

New member
Готов оплатить. Записываться в основной или резервный?
И доступ будет сразу или когда соберется 48 участников
Це новий курс від Влади Гармаш, який вийде 21 жовтня вже з самою новою інформацією. Відповідно курс буде доступний вже після 21 жовтня, після того, як збереться 100% учасників у складчині. Записуватись потрібно в основний список
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Угорі