Що нового?

Придбаний Стратегія автентичності в 2022 році (Таті Куренкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 33
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Про що цей майстер-клас:


Все це збиває нас зі свого шляху і змушує дертися на сходи успіху, яка приставлена до чужої стіни.

Ми починаємо жити, створювати проекти, озираючись на інших," як прийнято","як інші". При цьому, забуваємо запитати себе - а що важливо мені? Який мій власний шлях? Хто я? Куди я?
Інформаційний шум
"Інстаграмні стандарти"
чужі успіхи і мрії
нерозуміння себе
страхи
недовіра собі
І як результат-розчарування, вигорання, безвихідь, розгубленість і постійне відчуття, що ви "гребете проти течії".

На цьому майстер-класі я хочу показати, що можна по-іншому.
Будувати свою траєкторію руху, плисти за своєю течією, лише підрулюючи на поворотах.

Я хочу показати, що можна жити і створювати зі своєї суті, і що насправді це найприродніший спосіб жити впевнено і щасливо.

програма майстер класу

1. Автентичність, цінності і смисли. Про це говорять всі, але майже ніхто не знає, що це таке насправді. Розбиратися.

2. Авторські вправи від Таті на усвідомлення своїх цінностей.

3. Як знайти своє бачення, знайти ясність і почати жити і створювати зі своєї суті.

4. Чому призначення не існує і як знайти свій шлях в житті і бізнесі.

5. Соціальні тренди. Які формати зараз цінуються найбільше і за що люди готові платити найбільші гроші.1. Стратегія побудови та розвитку будь-якого успішного проекту. Система, замість хаотичних дій в продажах і просуванні.

2. Як побудувати сильний і прибутковий проект на своїй унікальності, а не копіювати чужі проекти.

3. Як за допомогою декількох "налаштувань" вивести бізнес на новий рівень і збільшити продажі в кілька разів.

4. Як побудувати міцні відносини з клієнтами і продавати їм, замість постійного трафіку нових.

5. Що таке тихі продажі, як продавати не продаючи, етично, комфортно, без маніпуляцій і дотисків.


https://privatelink.de/?https://tativisuals.com/authenticity?custom_utm_source=instagram&custom_utm_medium=tati&custom_utm_campaign=bio
 
Угорі