Що нового?

Набір учасників Створити і відкрити свій магазин в Instagram і на всіх майданчиках Маркетплейс (Христина Курепіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1467 ГРН
Учасників: 0 з 17
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 89.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ви отримаєте: матеріали авторського курсу -4 повноцінних навчальних модуля
На курсі ви відчуєте потужний заряд, і заробите реальні гроші вже під час навчання
  • Ви отримуєте свій готовий бізнес в Instagram! За час навчання, виконуючи завдання ви створюєте з повного нуля свій магазин в Instagram;
  • Ви отримуєте інструкцію виходу на всі відомі маркет-плейси;
  • Ви отримуєте додаткові майданчики для продажів, які не вимагають вкладення;
  • величезну базу постачальників, де є всі напрямки;
  • освоїте професію керуючий магазинами і знайдете собі перших клієнтів!
підійде якщо:
  • маєте бажання, мету, мотивацію?
  • хочете відкрити свій бізнес і мати стабільний дохід?
  • хочете освоїти професію керуючий магазинами в Instagram і на всіх майданчиках?
  • пройшовши мій курс, ви почнете заробляти ще до закінчення навчальної програми!
що буде на курсі:
  • ви відкриєте з нуля свій власний магазин;
  • Я даю вам покрокову інструкцію як створити і запустити в роботу інтернет-магазин;
  • всі секрети успішного бізнесу в онлайн форматі;
  • я особисто навчу вас робити пости продаються, вести переговори з блогерами, просувати свій магазин, закуповувати товар і безліч всього, про що ви навіть і не підозрюєте;
  • а найголовніше - ми з Вами будемо розвивати свій бізнес не тільки на просторах Instagram, а вийдемо на світовий рівень (Вал, озон, ламода і т. д.);
  • Додаткові майданчики продажів, які не вимагають вкладень;
  • ви створите свій бізнес і почнете на ньому заробляти;
  • Якщо бізнес-цей не для вас! То пройшовши мій курс, ви освоїте професію Керуючий магазином в Instagram або на майданчиках маркетплейса!
СИСТЕМА - ми рухаємося крок за кроком по системі, яка допоможе вам навчатися якісно.
ПРАКТИКА - після кожного уроку-необхідне виконання домашнього завдання, яке перевіряється куратором і тільки після цього Ви отримуєте доступ до наступного уроку.
Саме така система дозволяє навчатися якісно і відразу домагатися результатів!
  1. 1 модуль. Створення з повного нуля магазину в Instagram.
  2. 2 модуль. Вихід на найпопулярніші маркетплейси (Wildberries, Ozon, Яндекс.Маркет, Tiu.ru );.
  3. 3 модуль. Додаткові майданчики для продажів, які не вимагають додаткових вкладень.
  4. 4 модуль. Професія Керуючий магазинами в Instagram і на всіх маркетплейсах.
не чекайте"ЗАВТРА"! Дійте прямо зараз!
Все, що вам потрібно для успіху - простягнути руку і забрати пакет знань!


https://privatelink.de/?http://kurs-insta-magazin.tilda.ws/#rec259482085
 
Угорі