Що нового?

Придбаний Сучасна сексуальна тантра. Тариф: Шива і Шакті (Настя Міхєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9192 ГРН
Учасників: 2 з 34
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 281.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Перший офіційний сертифікаційний онлайн-курс для інструкторів

від Насті Міхеєвої.

Сучасні тілесно-орієнтовані, трансперсональні, неотантріческіе практики в сексології.


Для кого цей курс?

- Для тих, хто заебался страждати.

Що вам дає цей курс?

Орієнтованість на практику: 50 % унікальних авторських методик + 50% технік, які мені передали вчителі,
+ Теорія з психології, біохімії та нейрофізіології, що пояснюють і підкріплюють роботу технік


Техніки-техніки-техніки. Це головне. Це безцінно. Це секрет вашої успішної роботи. Основа курсу-мої авторські розробки і адаптовані мною вихідні, яких в книжках ви не знайдете!
Максимально насичена програма. До кінця курсу студенти знають практики від А до Я.
Підтримка студентів у закритій групі та чаті. Відповідаю на всі питання, допомагаю розібратися у всіх складних моментах
Можливість вчитися в будь-який зручний час.
Багато цікавого і корисного спілкування: в закритій групі і робочому чаті студенти постійно обмінюються досвідом, враженнями, зворотним зв'язком, діляться один з одним інформацією, радять один одному фільми, книги, статті, анонсують заходи по темі зцілення і розвитку сексуальності через тантру.
Нова професія в низькоконкурентному середовищі (практиків тантри на російськомовному просторі мало, а сертифікованих викладачів немає взагалі) = затребуваність + хороші гроші.
Робота викладача тантри-це творчий фан, емоційний драйв і енергетичний підйом.
Чому наш курс?

Настя Міхєєва-єдина в Росії людина, яка отримала посвячення в Камакхья тантру ("кама" на санскриті - чуттєве задоволення, насолода). Присвячених неіндусов в світі всього кілька людей, і кожен з нас повинен був протягом багатьох років доводити своє право на доступ до найдавнішого мистецтва тантри. Я довела і отримала передачу знань. І я маю право модифікувати науку екстазу для сучасної західної людини, з урахуванням її психології, культури, інтересів і потреб. Тому що, як сказали мені вчителі, не людина для тантри, а тантра для людини, і якщо багатовікові знання повинні бути адаптовані, щоб послужити сучасним людям, то так тому і бути.



Отже, сучасна сексуальна тантра-це адаптовані під сучасної західної людини наука і мистецтво чуттєвості родом із Стародавньої Індії. Я залишила самий смак і суть (техніки, практики і філософію любові і насолоди) і прибрала релігійне оформлення (все одно санскрит і ритуалістику, як я, ніхто вчити не буде)).



Незважаючи на адаптацію або завдяки їй, я передам студентам мого курсу тантру на граничній глибині і широті і закінчили мій курс видам сертифікат викладача сучасної сексуальної тантри традиції Насті Міхеєвої.



Чим тантричний секс відрізняється від звичайного ванільного сексу

Орієнтованість на процес ("годування любов'ю і насолодою"), а не на результат (оргазм) - при цьому оргазми стають сильнішими і яскравіше (ось адже парадокс, а?))
Тривалість статевого акту (замість декількох хвилин - за бажанням партнерів)
Принцип TBC ("далі")
Залучення всіх каналів сприйняття (зір, слух, нюх, смак, дотик і психоемоційне відчуття)
Управління сексуальною енергією замість недбалого розбазарювання (направлення її на цілі кожного з партнерів або на спільні цілі пари)
Усвідомлена робота з увагою (максимізація відчуттів від сексу, управління газом і гальмом, фокусом і дефокусом)
Усвідомлена робота з енергією і ресурсом почуттів і емоційно забарвлених станів (радість, ніжність, пристрасть, натхнення, грайливість, азарт, екстаз та іншими)
Створення і зміцнення "внутрішнього саду насолод" - усвідомлене управління роботою мигдалини і гормональної системи.
"Брехня, пиздеж і провокація про тантру"

Еякуляція у чоловіків не вітається або заборонена
Секс-це втрата енергії
Моногамія - це незрілість, несвобода і слідування застарілим моделям відносин, побудованих на збитковій самооцінці і ревнощів
Тантричний секс - це розгнузданість і розкріпачення в шалених секс-експериментах
Тантричний секс-це антураж (свічки, пахощі, Індійська музика з мантрами і ганчірка з Шивою, привезена по укурке з Гоа)
Тантричний секс - для йогів, фріків і психів.
У програмі курсу-стратегія і тактика кайфового життя:

Складання та корекція цілей на курс вивчення тантри і ознак досягнення цих цілей. За ним, як по компасу, будемо звіряти напрямок руху на курсі.
Дихально-візуалізаційні практики для енергетичної роботи соло і для роботи в парі.
Особливі дихальні техніки-наукова база і практичне виконання під моїм керівництвом.
Робота з увагою: полярності, багатооб'єктність, керована синусоїда психоемоційних станів.
Робота з дрібною моторикою. Символи, образи, асоціації в тантрі - архетипний рівень, культуральний і особистий.
Робота з тілом: 3 рівня - образи " я " в різних гранях сексуальності; любов і близькість; дотики з різних станів і переплавлення енергії травми в намір.
Нейронні ланцюги і теорія домінанти Академіка Ухтомського в практиках тантри.
Страждання і насолода як психоемоційні домінанти.
Тантричні практики управління домінантами (створення, включення, відключення, перемикання), практики ВИРОЩУВАННЯ насолоди з нуля і заміни чорного фону на золотисто-Райдужний в структурі сприйняття "фігура-фон".
Тантричні практики роботи з ретикулярної формацією (RF) - структурою мозку, що виробляє енергію.
Тантричні практики роботи з ДСМ (дефолт системою мозку, що відповідає за інтуїцію, натхнення, інтеграцію всієї інформації, що надходить в досвід і інсайти).
Тантричні візуалізації на баланс і рівновагу симпатичної і парасимпатичної систем (збудження і гальмування, тонус і розслаблення, активність і пасивність, газ і гальмо).
Тантричні візуалізації на гармонізацію фокуса і дефокуса (режими отримання і обробки зовнішньої і внутрішньої інформації, логіки і відчуттів).
Аніма і Анімус, Шива і Шакті, внутрішній чоловік і внутрішня жінка - теорія і практика. Тантричні практики зцілення внутрішнього чоловіка і внутрішньої жінки.
Налаштування камертона внутрішніх станів..
Тантричні практики самозцілення попереднього травматичного любовного і сексуального досвіду.
Тантричні практики створення свого оргазмічного майбутнього.
Парні тантричні практики: розвиток сили і витривалості нервових закінчень, чуттєвості, оргазмічності, розвиток потенціалу нервово-рецепторного апарату, практики на близькість, відкритість, довіру, глибину, наповненість.
Біохімічний ремонт дофамінової методами тантри
"Гормони щастя" в тантрі-практики з управління психоемоційними станами і якістю життя через серотонін-ендорфін-допамін-окситоцин контроль (підвищення і адаптація)
3 рівня психоемоцильной структури: стан, почуття, емоція.Формула сексуальності на всіх трьох рівнях.
Напрацювання доступу до кожного елементу формули через мистецтво. Картини, гравюри, фотографії, метафоричні асоціативні карти, еротичні колоди таро як двері в свою психоемоційну структуру.
Налаштування на образи. Робота з енергією образу-накопичення в тілі, розсіювання по тілу, централізація в обраних точках, перенаправлення на партнера під час сексуального акту.

Настя Міхеєва

- жіночий психолог-сексолог, філософ, письменник

- кандидат психологічних наук

- ректор Московського інституту сексології

- працює над докторською дисертацією з жіночої сексології

- учениця секс-терапевта № 1 в світі Майка Лоусада, найефективнішого в Росії психотерапевта доктора наук, професора Ковальова С.В.і найкрутішого танцювально-рухового терапевта кандидата наук Оганесян Н. Ю.

- керівник Центру сексуального здоров'я і благополуччя

- Керівник дворічної програми підвищення кваліфікації з сексології при Російському університеті дружби народів (М. Москва)

- творець авторської програми навчання сексології, на якій в режимі онлайн навчаються студенти з усього світу (Росія, Україна, Узбекистан, Латвія, Франція, Німеччина, Данія, Англія, Америка і Австралія)

- автор ефективного методу зцілення жіночої сексуальності, що дає позитивний результат у 90% клієнток– дружить зі своїм alter ego — головним сексологом всієї Русі тітонькою Оргазмеллой– має посвячення в найпотужнішу, таємничу і закриту тантричну традицію Індії — Камакхья Тантру: (санскр. काम, kāma)– санскритський термін, що позначає чуттєве задоволення і сексуальну насолоду-крім улюбленої роботи, займається тим, що радує і надихає: пише книги з йоги, вивчає санскрит, танцює bellydance і допомагає малюкам в дитячих будинках.- навчається в магістратурі з йоги в університеті Swami Vivekanada Yoga Anusandana Samsthana (м. Бангалор, Індія)– живе за принципами: життя – це задоволення, рухатися в потоці, приносити користь людям– вірить в Бога і вважає, що головний успіх, який може статися в житті, це переживання Атман = Брахман (єдність душі і духу)

– знайшла свою Дхарму (призначення) - і з тих пір просто копає свою грядкуНастя Міхєєва

- жіночий психолог-сексолог, філософ, письменник

- кандидат психологічних наук

- ректор Московського інституту сексології

- працює над докторською дисертацією з жіночої сексології

- учениця секс-терапевта № 1 в світі Майка Лоусада, найефективнішого в Росії психотерапевта доктора наук, професора Ковальова С.В.і найкрутішого танцювально-рухового терапевта кандидата наук Оганесян Н. Ю.

- керівник Центру сексуального здоров'я і благополуччя

- Керівник дворічної програми підвищення кваліфікації з сексології при Російському університеті дружби народів (М. Москва)

- творець авторської програми навчання сексології, на якій в режимі онлайн навчаються студенти з усього світу (Росія, Україна, Узбекистан, Латвія, Франція, Німеччина, Данія, Англія, Америка і Австралія)

- автор ефективного методу зцілення жіночої сексуальності, що дає позитивний результат у 90% клієнток– дружить зі своїм alter ego — головним сексологом всієї Русі тітонькою Оргазмеллой– має посвячення в найпотужнішу, таємничу і закриту тантричну традицію Індії — Камакхья Тантру: (санскр. काम, kāma)– санскритський термін, що позначає чуттєве задоволення і сексуальну насолоду-крім улюбленої роботи, займається тим, що радує і надихає: пише книги з йоги, вивчає санскрит, танцює bellydance і допомагає малюкам в дитячих будинках.- навчається в магістратурі з йоги в університеті Swami Vivekanada Yoga Anusandana Samsthana (м. Бангалор, Індія)– живе за принципами: життя – це задоволення, рухатися в потоці, приносити користь людям– вірить в Бога і вважає, що головний успіх, який може статися в житті, це переживання Атман = Брахман (єдність душі і духу)

- знайшла свою Дхарму (призначення) - і з тих пір просто копає свою грядку

https://babalon.club/tantra_go
 
Останнє редагування модератором:
Угорі