Що нового?

Набір учасників Сучасний сленг і непристойний Англійський. Пакет Хочу інтенсив (Діана Семеничева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3232 ГРН
Учасників: 0 з 80
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 42 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Зізнаюся, цей інтенсив я проводжу на наполегливі прохання моїх учнів. Чесно кажучи, я довго відмовлялася, відчуваючи внутрішній опір. Але знаєте, що в підсумку переважило чашу терезів? Мені на очі попалася статистика. У гучному фільмі останніх років "Вовк з Уолл-стріт" з Леонардо Ді Капріо в головній ролі слово 'f*ck' прозвучало на всі лади 569 разів! Ви тільки вдумайтеся в ці статистичні дані!

Оскільки я звикла досконально роз'яснювати той матеріал носіїв мови, який ми беремо в якості навчального, я зрозуміла, що уникати далі цієї теми не має сенсу.

Давайте почнемо з того, що я ні якому разі не закликаю вас впроваджувати нецензурну лексику в свою мову. Швидше, тут той випадок, коли"попереджений, значить, озброєний".

Оскільки ми з вами люди дорослі, ми не будемо робити вигляд, що її немає, тим більше що:

Більшості лайок більше 1000 років.
Широке використання нецензурної лексики в засобах масової інформації, в Інтернеті і в житті, на превеликий жаль, стає "нормою".
Багато людей відчувають "містичне" задоволення від проголошення слів, які для цього не призначені. ))

І так, хто б що не говорив, мат - це сіль мови. Як кажуть, якщо його мало, якось несмачно, а якщо багато, то неїстівно.

До речі, а чи знали ви, що саме лайки в телефонній трубці почув Олександр Белл, після того як його помічник неправильно з'єднав дроти? Саме лайливі слова стали першими словами, сказаними по телефону!
Чи Знали ви, що в англійській мові на одну 'clean joke'/"чисту жарт", " пристойний анекдот "припадає п'ять 'dirty jokes'/5" брудних жартів","непристойних анекдотів"?

А чи знали ви, що найпопулярніше лайливе слово в англійській мові – 'f*ck' може бути як іменником, так і дієсловом (перехідним і неперехідним), прикметником, вигуком, союзом і говіркою? Більш того, в розмовній мові воно може вклинюватися в різні слова.

Пам'ятайте, в знаменитій "красуні", коли Вівіан, героїня Джулії Робертс, запитала кіт, чи знає вона історію зі щасливим кінцем, та їй відповіла: 'Cinder-f*cking-rella'. Не просто "Попелюшка", а додано лайливе слово, причому в-формі. Ви, швидше за все, поняття не маєте і не замислювалися, що це слово було вставлено в невинне слово 'Cinderella' за особливими граматичними правилами.

Ось вам ще один приклад. У нейтральне слово 'absolutely' вставлено те ж саме, незабутнє слово. Що цікаво, 'abso-f*cking-lutely' буде правильним варіантом з точки зору граматики, а ось 'absolut-f * cking-ly' – неправильним. І таких нюансів, навіть з точки зору граматики, безліч.

  • Сучасний сленг як спосіб висловити свої сильні почуття.
  • 3 групи нецензурних слів і виразів, характерних для сучасної англійської.
  • яке зараз відношення до нецензурної лексики в англомовних країнах.
  • градація найпопулярніших нецензурних слів за ступенем впливу на співрозмовника.
  • Які лайки вважаються відносно "м'якими", а які – можуть образити І образити людину.
  • 21 спосіб адекватно відреагувати на образи.
  • граматичні основи найпопулярніших нецензурних слів і виразів.
  • Як нецензурні слова можуть перестати бути такими в залежності від того, куди ви їх поставите в реченні.
  • за допомогою яких популярних лайок носії мови висловлюють роздратування.
  • Які слова і вирази використовують носії мови для вираження подиву.
  • які образи використовують носії мови для вираження таких сильних емоцій, як ненависть, гнів, заздрість і презирство.
  • Як смачно висловити байдужість, байдужість до подій.
  • Як висловити жорстку відмову за допомогою яскравих слів і виразів.
  • Які прикметники та прислівники використовують носії мови, щоб підкреслити свої емоції.
  • які сильніші дієслова і фразові дієслова використовують носії мови в значенні 'ruin', 'destroy' і 'spoil'.
  • Найпопулярніші слова і вирази, які "всі знають, але які не прийнято вимовляти".
https://privatelink.de/?https://info.engexpert.ru/swearing/
 
Угорі