Що нового?

Набір учасників Summer english adventure (Людмила Діанова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 4
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 286.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс підготовки дітей до другого класу"Summer english adventure"

Я із задоволенням представляю до Вашої уваги курс, який багато колег просили мене підготувати до літа - новий літній курс підготовки дітей до другого класу - "Summer english adventure"!

Багато батьків хочуть підготувати дитину до шкільного англійської саме влітку, тому якщо ви не хочете сидіти влітку без роботи, то цей курс точно для Вас! Я легко набрала на нього 3 групи дітей!
У цьому курсі ми вивчимо основні теми, доповнимо їх граматикою, а також будемо вчитися основам читання!

це точно для вас, якщо:
  • ви хотіли б набрати учнів на літо, але не знаєте, як краще організувати програму підготовки дітей до шкільної англійської;
  • ви б хотіли мати зручний Pictionary, а також робочі листи, які можна використовувати і протягом усього навчального року.
Курс підготовлений для дітей 7-9 років.

чим унікальний курс?
  • до курсу "Summer english adventure" додається розроблений мною Pictionary з основними темами і виділеними граматичними конструкціями.
  • це надзвичайно зручно, адже дитина може відкрити, швидко знайти потрібну тему і згадати правило.
  • безумовно, Pictionary стане в нагоді дитині і в навчальному році!
  • зручний робочий зошит Workbook з сучасними ілюстраціями, в якому також містяться і мої авторські малюнки
в курсі "Summer english adventure" 11 тем які ви можете проводити:
  • все літо (два заняття на тиждень по 45 хвилин)
  • весь навчальний рік (додавши до курсу святкові уроки, а також додаткові уроки з читання)
Отже, що ж входить в курс "Summer english adventure":
  • дві авторські книги формату А4\А5 : Pictionary і Workbook (64 сторінки!) у форматі .pdf;
  • набір карток для відпрацювання всієї необхідної лексики курсу в електронному вигляді (99 шт);
  • добірка відео з пісеньками і мультиками по кожній темі;
  • Board Games;
  • сертифікат для дітей про проходження курсу;
  • В курс не входить поурочне планування, але буде вебінар, в ході якого я розповім як організувати курс, як підтримувати дисципліну і встановити правило Eglish Only, про структуру заняття, про ігри та фішках, які я використовую вже багато років на уроках з дітьми!
всі матеріали і відео записи вже викладені в закриту групу! Доступ до матеріалів безмежний.
https://privatelink.de/?https://vk.com/lyudmila_dianova?w=wall-108963302_7703
 
Угорі