Що нового?

Набір учасників Сумочка з вишивкою. Тариф без матеріалів (Валентина Тельпіз)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 10662 ГРН
Учасників: 0 з 17
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 652.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Я навчу вас створювати СУМКИ з вишивкою!

Пора рости і створювати сильні роботи, переходити на більш високий рівень і дивувати клієнтів своєю майстерністю.

Разом зі мною, крок за кроком ви навчитеся створювати сумки. Більше не будете боятися, що не впораєтеся або зіпсуєте матеріал. У вас все вийде!

На новому курсі я розповім про те, як правильно зробити каркас, поділюся тонкощами і нюансами. Розповім як кріпити фурнітуру, як працювати з підкладковими і дублюючими матеріалами. Розкрию секрет свого нового способу перенесення малюнка

У цій роботі об'єднані різні техніки і прийоми. Я навчу вас не просто вишивати, а ширше дивитися на те, як використовувати вишивку у виробах. На курсі ви навчитеся вишивати люневільським гачком.

після навчання зможете створювати роботи самостійно, тому що саме тут отримаєте відповіді на багато питань.

Зараз курс доступний всім бажаючим. Але зверніть увагу, що за рівнем підготовки підходить для середнього і високого рівня.

На курсі два тарифи:

1️⃣ - доступ до відео курсу на 12 міс., зворотній зв'язок від мене протягом 2 міс., доступ до телеграм чату - 25 000 ₽

2️ ⃣ - доступ до відео курсу на 12 міс., зворотній зв'язок від мене протягом 2 міс., доступ до телеграм чату, коробка з матеріалом для створення сумки - 35 000 ₽
❗ На цей тариф всього 20 місць!

Я пропоную вам основні матеріали для створення сумки, а матеріали для вишивки, ви знайдете в своїх запасах, пора все використовувати.

Ви отримаєте:
Каркас
Дублюючі матеріали
Фурнітуру
Ручку для сумки
Клей
Викрійки

❗ Ця ціна доступна для тих, хто заповнить анкету попереднього запису за посиланням у шапці профілю. Через 6 днів вам на пошту прийде повідомлення з посиланням на оплату і можливістю вибрати тариф. Далі вартість зростатиме.

Я веду переговори з банком про можливість оформлення розстрочки. Без відсотків і переплат.
Старт курсу-листопад 2021. Точну дату повідомлю. Курс проходить на платформі геткурс.





https://taplink.cc/telpiz.broderie
 
Угорі