Що нового?

Придбаний Свій Бізнес в IT: VPN-сервіс у телеграм. Готове рішення [alexcoder]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 200000 ГРН
Учасників: 0 з 100
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 2080 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Свой Бизнес в IT: VPN-сервис в Телеграм. Готовое решение [alexcoder]

Давно мрієте про власний онлайн-бізнес? Розумію, адже переваги бізнесу в онлайні очевидні та незаперечні. Онлайн-бізнес сьогодні - це не просто тренд, це реальність сучасного світу, що відкриває нескінченні можливості для зростання та розвитку.
Але є проблема.. Як завжди, млинець.

Для того щоб створити свій бізнес в IT потрібно бути пропаленим програмістом, або олігархом, здатним оплачувати роботу пропалених програмістів для розробки та тестування свого продукту... Хоча бути просто пропаленим програмістом для створення бізнесу недостатньо, потрібна ще комерційна жилка, яка у вас точно є, судячи з того, що ви читаєте цей текст. Залишається тільки бути олігархом, виходить.

Сьогодні у мене для вас буде дві новини - погана та хороша. Не питатиму з якою почати, тому що цей текст я написав ще до того, як ви його читаєте, і ваша відповідь вже нічого не змінить, тому почну з поганою:

Погана новина полягає в тому, що все так і є. Розробка IT-проекту потребує багато часу, досвіду та грошей.
Все поганих більше не буде, далі буде тільки добре.
Отже, до приємного.

Хороша новина: те, що я вам сьогодні запропоную - змінює правила гри. Я вже зробив за вас всю роботу зі створення та підтримки вашого бізнесу. Вам залишилося лише почати ним керувати.

У вас вже постало безліч питань. Все гаразд, я відповім на більшість із них нижче в тексті, а якщо на ваше запитання відповіді не буде - отримайте його у коментарях.
Давайте по порядку.

Що ж ти пропонуєш, авторе?

1. Я пропоную вам відкрити свій власний бізнес у сфері IT із дуже низьким порогом входу.

А саме - створити неблокований VPN-сервіс у вигляді повністю автоматизованого Telegram бота, який дозволить вам створити та запустити власний IT-бізнес без вкладень у розробку та технічні знання.

На сьогоднішній день існує зростаюча необхідність у VPN через блокування та обмеження.

(Одразу ж виникає питання про заборону на популяризацію VPN, яка набула чинності 1 березня 2024 року). Про це пізніше)

Нині небувалий попит на VPN. Всі хто використовував VPN до блокувань - потребують нового стабільного та доступного рішення. А це, на секунду, 160.000.000 потенційних клієнтів (стільки було завантажень додатків VPN за 2023 рік). (Посилання на джерело буде у першому коментарі)

Проблема в тому, що люди не хочуть щоразу шукати новий VPN коли попередній перестає працювати - вони хочуть один раз налаштувати і забути. Це саме те, що ми збираємося дати клієнту.

Чому сервіс неблокований?

По-перше, використовуються протоколи, що не піддаються блокуванню.

По-друге - сервіс розміщений усередині платформи telegram. Щоб заблокувати сервіс, потрібно заблокувати весь telegram.

Я за багато років своєї діяльності такого жодного разу не бачив. Аудиторія колосальна, ринок майже порожній, законодавчо продаж та використання VPN ніяк не регулюється. Казка якась, не інакше.

Чому телеграм?
Для мене телеграм - це те місце, де є все, ну чи гаразд, майже все. У телеграм величезні плани розвитку, що йдуть далеко вперед, дуже скоро це буде не просто месенджер, а щось більше. Це вже відбувається, просто не багато хто це помічає. Поки що.

Не секрет, що телеграм сьогодні — це без перебільшень майданчик, що найшвидше розвивається, з приголомшливою аудиторією. Не вантажитиму нудною статистикою та інформацією, скажу тільки, що за даними офіційних досліджень аудиторія (станом на жовтень 2023) становить 800 мільйонів активних користувачів щодня, 81 мільйон з яких – користувачі з Росії.

По суті практично кожен другий житель Росії є користувачем телеграм. Також командою Tgstat.ru було проведено велике опитування в якому взяло участь понад 50тис користувачів:

49% респондентів мають закінчену вищу освіту
Переважна більшість респондентів мають дохід вищий за середній, від 46 до понад 300 тисяч рублів на місяць

Це говорить про те, що основна маса користувачів телеграм – це відбулися і платоспроможні люди.

Загалом телеграм – це відмінне місце для розміщення свого VPN-сервісу, я думаю ви це і так чудово розумієте.


2. Технічну підтримку розробника. Тобто від мене. Я гарантую, що у вас вийде все встановити і налаштувати під себе.

Я створив для вас просту і зрозумілу інструкцію, за якою ви Крок-за-кроком створите і налаштуєте під себе бота, так само навчитеся ним користуватися і керувати.

Якщо щось буде незрозуміло чи не виходитиме - допоможу розібратися у приватній темі техпідтримки чи ЛЗ.

Підтримка здійснюватиметься протягом 30 днів з дня вступу учасника до Курсу. Це “офіційно”. А неофіційно я завжди намагаюся йти на зустріч учасникам своїх курсів, яких на момент написання цього тексту вже майже 400 осіб нікого не залишаю поза увагою. Моє завдання зробити так, щоб ви зрозуміли, як воно влаштоване і розібралися в темі.

3. Третє, що я пропоную - це Можливість володіти та керувати власним бізнесом у сфері IT у довгостроковій перспективі. Я довго виношував цю ідею. Я не перший день у сфері кіберсеку, і взагалі в IT загалом володію кількома VPN-сервісами.

Але для мене цікавіше не просувати продукт, а створювати його, займатися розробкою, розвивати. Тому я вирішив зробити бота, який повністю задовольнить мене з урахуванням мого досвіду та розуміння специфіки клієнта та самого бота.

Цей бот - абсолютно новий та унікальний продукт, розроблений спеціально для цього курсу. Зараз його немає ні в кого, крім мене. На даний момент у телеграм працює лише дві копії цього продукту - обидві мої.

Я не виключаю (але й не обіцяю!) подальші доопрацювання та покращення продукту під час роботи, завжди прошу учасників давати мені зворотний зв'язок, і прислухаюся до побажань. Мені цікаво розвивати продукт, і якщо це буде цікаво і вам то з вашими порадами, ідеями та побажаннями ми зможемо створити щось неймовірне..

Як це працює

Я пропоную вам готове рішення, яке включає всі необхідні компоненти для створення і управління власним неблокованим VPN-сервісом через Telegram з можливістю кастомізації під себе. Ви зможете вибирати скільки і які сервери використовувати, задавати вартість ваших послуг, налаштовувати партнерську програму, і звичайно змінювати тексти та опис меню та кнопок.

Іншими словами, у вас буде готовий продукт, який можна легко запустити та налаштувати для використання “із коробки”.

Процес встановлення та налаштування бота я впросив як міг.

Під капотом бота складні автоматизовані процеси, навіть сама установка бота на сервер, створення та підключення баз даних, прив'язка його до ваших серверів для автоматичної генерації конфігів – це досить трудомісткий та складний процес, не кажучи про інтеграцію автоматичного прийому оплат через платіжний модуль та видачу електронних чеків користувачеві (так-так, це теж вміємо) – але вам все це буде непомітно, так як alexcoder подбав про вас, автоматизувавши це.

Для вас це буде приємний і невимушений процес, за філіжанкою приємної для вашого організму рідини.

Не чекайте що докладатимете титанічних зусиль, щоб підсвідомо «окупити» витрачені на Курс кошти – цього не буде. Цінність - у простоті.

На будь-якому етапі я завжди готовий допомогти, буде створено приватну тему для техпідтримки

Після встановлення та налаштування VPN-сервісу вам потрібно буде лише подбати про те, щоб про нього дізналася максимально можлива кількість людей.

Інструкції з просування та маркетингу не передбачені в рамках Курсу. Я беру на себе тільки технічну частину вашого бізнесу, продажу та маркетинг - не мій коник. Добре що на Складчинці достатньо курсів на цю тему)

Навіщо це мені?

Якщо ви хочете вийти на ринок IT - моя пропозиція для вас. Причому не важливо їсти у вас досвід чи ні - зараз той самий час.

Ви можете зробити VPN-сервіс основним бізнесом, а можете створити пасивне джерело доходу, у будь-якому випадку немає сенсу витрачати час на технічні моменти, краще направити його на маркетинг та просування вашого бізнесу. За своїм досвідом знаю, що це дасть незрівнянно кращий результат, ніж намагатися встигнути скрізь і одразу. Час - найцінніший ресурс, який ми маємо.

Хоча цей курс НЕ навчає продажам або просуванню вашого сервісу, але в рамках курсу я дам свої рекомендації щодо просування, цін та тарифів на послуги, які допомогли мені створити джерело пасивного доходу на своєму VPN-сервісі. (Бонуси)


Авторе, хто ти

З багатьма ми вже знайомі. Я – жах, що летить на крилах ночі. Я - alexcoder, скромний айтішник, спеціаліст в галузі IT, кібербезпеки та анонімності в мережі, автор Курсу «Секрети створення та заробітку на своєму VPN-сервері на неблокованих протоколах за 15 хвилин» потік 1, потік 2, потік 3, потік 4 та Новорічної пропозиції

Мої колеги та друзі називають мене “параноїком” безпеки та анонімності. І знаєте, що? Так і є.

Мої курси вже пройшли понад 400 осіб.

Маючи великий досвід в IT, я чудово розумію, що не кожен має бути експертом, але кожен повинен мати можливість користуватися технологіями.

Саме тому моє головне завдання – донести складну інформацію простою мовою, щоб кожен міг користуватися моїми знаннями, і разом зі мною просувати ідею вільного інтернету, роблячи його доступною для більш і більшої аудиторії, незважаючи на блокування.


Що саме я отримаю?


Повний набір інструментів для створення та налаштування вашого VPN-сервісу.
Технічну підтримку автора.
Унікальний продукт розроблений спеціально для цього Курсу
Вичерпну покрокову інструкцію з картинками зі створення, встановлення та налаштування бота, включаючи VPN-сервери. З описом функцій та команд бота.
Власний бізнес із високим потенціалом зростання. Не кожен може таким похвалитися!

Що вміє бот?*
*Відстежуйте оновлення або доповнення цієї інформації в коментарях, фінальний список функцій та можливостей буде надано перед оголошенням збору внесків у коментарях

Основні функції робота:

Підключення необмеженої кількості серверів
Повна автоматизація всіх процесів, пов'язаних із створенням та обслуговуванням конфігів користувачів
Автоматизований прийом оплати
Навчання користувача підключення до VPN
Відстеження статистики за кількістю користувачів та активних конфігів
Можливість підключення або вимкнення різних протоколів
Інше


Особистий кабінет користувача:

Автоматизоване створення та обслуговування конфігів для користувачів (5 варіантів протоколів, включаючи Бонус) (створення, блокування, зняття блокування при надходженні оплати, видалення у разі несплати через певний час)
Відображення балансу, тарифу та на скільки днів вистачить балансу
Список активних пристроїв користувача (конфігів) та їх вартість
Поповнення балансу (певні платіжні системи). Вибір суми із запропонованих варіантів або введення будь-якої суми
Видача інструкцій користувачеві для підключення
Реферальна система
Звернення до адміністрації сервісу (тех. підтримка)
Інше

Адмінка (панель керування ботом):

Управління роботом за допомогою команд
Робота з користувачами (видача безлімітного доступу, ручне нарахування чи зняття балансу, видалення)

Технічні канали в телеграм для отримання сервісних повідомлень, повідомлень про поповнення балансу та помилок
Автоматичне щоденне чи ручне створення бекапа Бази Даних
Можливість задавати ціну за конфіг на день
Розсилання всім користувачам
Інше

Блокування - час великих можливостей

Блокування Instagram та інших вкрай необхідних ресурсів обрушилися на Росію як снігова куля на голову. Люди знайшли порятунок у VPN. Але потім улюблений РКН заблокував і VPN, спочатку на рівні серверів, а потім коли зрозумів що це не допомогло - на рівні протоколів. Це дало плоди - користуватися VPN стало реально проблематично для переважної більшості користувачів.

Ринок інтернет-безпеки зростає прямо зараз, і ваша можливість володіти власним VPN-сервісом сьогодні - це ваш шанс зайняти нішу одним із перших і, звичайно ж, заробити на цьому. Не зробите ви - зробить інший. Воно так влаштоване.

IT бізнес - це не лише стильно модно молодіжно, а й можливість працювати з будь-якого місця, маючи під рукою ноутбук із доступом до Інтернету. А найчастіше достатньо лише телефону.

Попиваючи коктейль під пальмою на Мальдівах, ясна річ (ні). Приблизно так тепер всі представляють айтішників =)



Чому я ділюся

Коли я починав свій шлях у цій справі, поставив головну мету - дати людям вільний доступ до мережі коли почалися блокування. У попередніх курсах я розповідав свою історію, про те з чого я починав і як прийшов до розробки бота. (Невелике застереження з приводу бота - у цьому курсі представлений абсолютно новий та унікальний бот, який був написаний з нуля та створений спеціально для цього курсу.)

Я був би щасливий якщо тоді така пропозиція, як це було на ринку. Я заощадив би багато часу, грошей і сил.

Мені подобається те, що я роблю. Я розумію, що продукт буде кращим, якщо учасники курсу будуть давати мені зворотний зв'язок, подавати ідеї для покращень у приватній темі Курсу, які я зможу реалізувати в боті, як, наприклад, було в попередніх курсах. Я намагаюся перебувати в діалозі з учасниками, завжди прошу говорити про те, що не вистачає і що хотілося б покращити.

Плюс до цього, якщо мені вдалося побудувати систему та налагодити бізнес-процеси у своїх сервісах - вийде і у вас. Я не маю завдання зайняти весь ринок або типу того. Я буду тільки радий, якщо мій проект зробить когось багатшим. Від мене точно не вбуде)

Для мене дійсно важливо, щоб якомога більше людей мали можливість виходу в мережу без обмежень. У кожного з вас буде своя аудиторія, а отже, більше людей матиме цю можливість.

Чи не боюся конкуренції?

Ні. Ви, можливо, недооцінюєте аудиторію телеграм, це 80.000.000 користувачів тільки в Росії. Тож клієнтів вистачить на всіх.

Я навів приклад лише аудиторії телеграм. Крім цього є безліч інших джерел трафіку.

У чому каверза?

Каверза є. Чого там.. Він полягає в тому, що це не чарівна таблетка і не кнопка “бабло”. Це бізнес у прямому значенні слова, а це означає, що тут потрібно працювати. Особливо спочатку. Я знаю це не з чуток. Вам треба займатися просуванням, відповідати на запитання користувачів через зворотний зв'язок. Робитимете це самі або делегуєте - вирішувати вам.

Якщо ви думаєте, що вам достатньо купити курс і клієнти самі встануть в чергу - це не так.

Хороша новина в тому, що в якийсь момент ви відчуєте, що ваша присутність у бізнесі стане все менш і менш необхідною. Зазвичай це трапляється, коли всі процеси налагоджені, є вхідний потік користувачів і високий показник утримання клієнта (для цього достатньо того, що ваші сервери працюють без перебоїв - ви не забуваєте їх вчасно оплачувати).


У чому різниця між цим ботом і тим, що був у Новорічному реченні

Якийсь час тому я запускав курс під назвою «Новорічна пропозиція. Свій VPN-сервіс із нуля. Тотальна автоматизація [alexcoder]» (посилання у моєму підписі та у першому коментарі). Це була обмежена пропозиція на честь Нового року, де я пропонував робота за неадекватно низькою ціною.

У тому курсі я побачив інтерес учасників до цієї теми, вони активно висловлювалися з приводу того, що хотілося б поміняти або покращити в боті. Було подано багато відмінних ідей, до яких сам я швидше за все ніколи не додумався б.

І можна сказати завдяки цьому я і вирішив розвивати проект далі, і даний курс – це попередній бот «на максималках».

Якщо завданням того робота було просто зняти з учасника всю рутину зі створення та обслуговування конфігів, взаємодії з клієнтом і прийому оплати, без надмірностей, то цьому боті намного більше можливостей.

Завдання цього робота – створення повноцінного бізнесу, з широким спектром можливостей.

До речі, всі учасники Новорічної пропозиції отримують на цей курс суперзнижку, на знак моєї подяки за рекомендації та ідеї щодо покращення продукту!

FAQ питання-відповідь

Я – новачок у IT, що робити?

Курс розрахований на користувачів із будь-яким рівнем підготовки, впорається навіть новачок. Потрібно буде виконувати певні нескладні дії, дотримуючись покрокової інструкції з картинками. Якщо що –, я допоможу!

Що потрібно для створення VPN-сервісу та скільки це коштує?

Вам обов'язково потрібно мати:

телеграм аккаунт
1 або 2 VPS/VDS сервера (рекомендується ставити бот та VPN на різні сервери, проте можна і на один)

Для робота потрібен найменший за характеристиками сервер, а для VPN – середній і вище.
Якщо ви хочете підключити до бота кілька VPN серверів – для кожного сервера vpn потрібен окремий VPS/VDS.
Приклад сервера VPN [мінімум 1 ядро, 4GB ОЗУ, 30GB NVME].
У міру збільшення кількості клієнтів та навантаження на сервер – його можна покращувати у більшості провайдерів, без зміни налаштувань.
Вартість одного VPS/VDS приблизно 300-1000 рублів на місяць.

комп'ютер/ноутбук з операційною системою Windows, Mac або Linux та доступом до Інтернету

Для автоматичного прийому оплати:

Самостійно ознайомитися з правилами підключення платіжних систем, наприклад Юкасса та Робокасса, розуміти, що вам може знадобитися оформлення самозайнятості або ІП для прийому платежів. Якщо буде незрозуміло - допоможу.


Чи можна розмістити бота та VPN на одному сервері?

Так можна.

Чому сервіс неблокований?

З двох причин:

Використовуються протоколи, що не піддаються блокуванню
Сервіс розміщений усередині платформи telegram. Щоб заблокувати сервіс, потрібно заблокувати telegram


Які протоколи підтримує бот?

Shadowsocks, VMess, VLESS та Trojan. І бонусний WireGuard.

Технічна підтримка?

Так, 30 днів із моменту отримання учасником матеріалу. Цього більш ніж достатньо, тому що налаштування займає кілька годин. За виконання умов Бонусов - 45 днів.

Я бачив новину, що з 1 березня 2024 року РКН заблокує всі VPN. Що це означає?

1. Що саме заборонять із 1 березня 2024 року?
З березня Роскомнагляд почав видаляти з Рунету всю інформацію про заборонені програми, а також обмежив їхню пошукову видачу.
Зверніть увагу – з Рунету. Ніщо не заважає рекламуватися на майданчиках, не пов'язаних із доменною зоною РУ, наприклад)

2. Чи правда, що всі сервіси VPN заблокують?
Ні. Заборона спрямована не на самі VPN-сервіси, а на їхню популяризацію.

3. Чи є у Росії адміністративне чи кримінальне покарання використання VPN?
Ні. Якщо використання VPN-сервісів не пов'язане з будь-якою іншою протиправною діяльністю, жодного покарання не передбачено.

Чи можу я продати чи передати іншій людині матеріал із Курсу?

Ні. Перепродаж та / або передача будь-якої інформації з Курсу третім особам суворо заборонено. Про порушення я дізнаюся одразу. Одночасно працювати може лише одна копія продукту. За порушення - скарга до Адміністрації форуму, що спричинить бан.

Я даю 100% гарантію, що у вас вийде.

Вартість:
12 700р.

Я навіть не знаю, чи варто говорити про те, що ця ціна навіть приблизно не покриває ту цінність, яку ви отримуєте.

Якщо ви захочете створити такий проект з нуля –, ви витратите незрівнянно більше грошей, часу та енергії на процес від початку розробки до введення бота в експлуатацію.

Більше того, я пропоную вам технічну підтримку, що дуже важливо на старті вашого бізнесу.

Це повністю готове рішення щодо автоматизації всіх процесів у вашому VPN-сервісі. Точніше це і є повноцінний VPN-сервіс, що працює за вас 24/7/365.
 
Угорі